Arama sonuçları: *

1. K

Ssd ye giden kopuk kablo

teşekkür ederim yarın bakacağım direkt iş dönüşü. meşgul ettim senide iyi geceler dilerim
  2. K

Ssd ye giden kopuk kablo

bir şey indirince otomatik olarak c ye iniyor ssd o da yani ssd de olabilir 1603227810 hocam kusura bakma vaktini aldım seninde hakkını helal et belki 1 saat olmuştur bana yardım etmeye çalışıyorsun ama benim gibi davara oyun bilgisayarı ne alakaysa bu kafayla
  3. K

Ssd ye giden kopuk kablo

tek bir klasörüm önemli onu kurtarabilirsem iyi olur içinde iş için resimler var
  4. K

Ssd ye giden kopuk kablo

aynen tekrar çıkıyor şimdi bide hdd deneyeyim 1603226815 aynısı çıkıyor
  5. K

Ssd ye giden kopuk kablo

f8 boot yerinden seçince siyah ekranda yazan reboot and select proper boot device kısmı geldi
  6. K

Ssd ye giden kopuk kablo

şöyle göstereyim bi bilmiyorum da
  7. K

Ssd ye giden kopuk kablo

kurarkan youtubeden izleyip kurmuştum belki dediğiniz olabilir çözümleri nelerdir peki biliyor musunuz
  8. K

Ssd ye giden kopuk kablo

bilgisayar yeniden başlayıp aynı ekrana geri geliyor 1603225667 kısır döngüye giriyor
  9. K

Ssd ye giden kopuk kablo

karşımda 2 seçenek var aynı ikiside Windows 10 5 biriminde yazıyor
  10. K

Ssd ye giden kopuk kablo

ilk aldığım da pcyi rufus ile kurmuştum
  11. K

Ssd ye giden kopuk kablo

yaptım şu an hdd de ki boş kabloyu sata powere taktım 3. kabloyu da ssdye taktım ama aynı ekran hala
  12. K

Ssd ye giden kopuk kablo

bu da 3. boşta olan kablonnun uçları 1603225149 denedim ama kablo kısa yetişmiyor bir türlü 1603225233 sata power dediğim de bu bide buna istiyor
  13. K

Ssd ye giden kopuk kablo

bu hddye takılı olan kablo
  14. K

Ssd ye giden kopuk kablo

bu kopuk olan kablo 1603224889 adata su630
  15. K

Ssd ye giden kopuk kablo

teşekkür ederim bütün herkese ilginiz için çok sağolun için günlerdir kanser olmuş durumdayım bilgisizlik + iş yüzünden vakitsizlik beni mahvetti tam araştırıp soramıyorum hiçbir şey 1603224383 bana bi iletişim adresi verebilir misin ig olur wp olur video falanda atabilirim
  16. K

Ssd ye giden kopuk kablo

aynen bu anlattıklarım dışında yok
  17. K

Ssd ye giden kopuk kablo

3 tane kablo var. resimde gösterdiğim kopuk giriş var ya 2 tane kabloda bu girişin aynısından bir çift var. 1.kablonun 1. girişi ssdye takılı 1. kablonun 2. girişi ise sata power neden bir kablo var ona takılı. 2. kablonun 1. girişi hddye takılı 2. kablonun 2. girişi boşta duruyor kullanılmıyor...
  18. K

Ssd ye giden kopuk kablo

thermaltake v200 600w 1603223118 haftasonuna anca elimde bi pc olur arkadaştan rica ettim haftasonu müsaitmiş laptop takılır mı 1603223217 denedim 1 tane fazladan boşta vardı ama şöyle bir şeydi. şimdi 3 tane var biri ssde yanık olan biri hdd ye takılı olan bu ikisinde aynı girişten 2 tane var...
  19. K

Ssd ye giden kopuk kablo

Geçenlerde bir konu açmıştım Windows işletim sistemi seçme ekranı geliyor geçilmiyor bir türlü diye kabloları incelerken farkettim ki ssdye takılan sata kablosu sanırım yanlısım varsa düzeltin bir tanesi kopmuş yanık gibi aynı lekeliydi baya plastik erimiş ben bunu aldığım yerin destek ekibine...
  20. K

Windows işletim sistemi seçme ekranı

vay canına güzelmiş... içinde baya önemli dosyala, programlar ve resimler var kurtarabilsem düşünürdüm dediğini eğer bilgin yoksa yazmamanı rica ediyorum senden
Top Bottom