Neler Yeni

Windows işletim sistemi seçme ekranı

kaishain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
Merhaba arkadaşlar aşırı sıkıntı sorunum var Windows işletim sistemi seçme ekranı geliyor ne seçersem seçeyim bilgisayar açılmıyor yeniden başlayıp aynı ekran geri geliyor tıkandım kaldım sinirden kendimi parçalıcam nasıl bilgisayarı açabilirim bilgisi olanlar yardım edebilir mi 2 tane gözüküyor ikiside Windows 10 5 birim yazıyor ne yapabilirim allah aşkına

Ekler

• IMG_20201016_203839.jpg
    IMG_20201016_203839.jpg
    2.8 MB · Hit: 59

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Format atın?:D

kaishain

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Emre Can
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
vay canına güzelmiş... içinde baya önemli dosyala, programlar ve resimler var kurtarabilsem düşünürdüm dediğini eğer bilgin yoksa yazmamanı rica ediyorum senden

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
vay canına güzelmiş... içinde baya önemli dosyala, programlar ve resimler var kurtarabilsem düşünürdüm dediğini eğer bilgin yoksa yazmamanı rica ediyorum senden
Aynen bilgim yok (!)

1 tane Dönüştürücü alın internet kafeye gidin atın bilgileri USB ye. Bu kadar zor olmamalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Özgür Özmısır
aynı sorun bende de var nasıl format atabilirim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba arkadaşlar aşırı sıkıntı sorunum var Windows işletim sistemi seçme ekranı geliyor ne seçersem seçeyim bilgisayar açılmıyor yeniden başlayıp aynı ekran geri geliyor tıkandım kaldım sinirden kendimi parçalıcam nasıl bilgisayarı açabilirim bilgisi olanlar yardım edebilir mi 2 tane gözüküyor ikiside Windows 10 5 birim yazıyor ne yapabilirim allah aşkına
sorunu çözğdm mü aynısı bende de var maalesef

kaangms

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
224
İsim
Kaan Gümüş
Baska bir bilgisayara acronis True image kurun 2019 lisans istemeyecektir. O sizdeki diski baska bir bilgisayara baglayın ve yedeklerini alın. Sonra sizin pc ye format atın. Sonrasında yedek aldıgınız diskten yedekleri dönebilirsiniz.

Top Bottom