Arama sonuçları: *

1. Egolu doktor ?

Yardım 300 tl'ye gamepower warlock red switch alınır mı?

alınmaz. ömürleri kısa bu modellerin
  2. Egolu doktor ?

YKS için geç mi kaldım?

zaman olarak hiçbir sıkıntı yok. mezunlar için çok rahat kalan süre. yalnız eğer tembel birisiysen dershaneye gitmesen bile bir şekilde etüde yazılman gerekli. yani senin gibi insanların başında birisi olmalı. senin çalışmanı dinlenmeli düzene koymalı. koç felan değil dediğim. etüt yerleri gibi...
  3. Egolu doktor ?

Gaming gecesindeki bu monitör alınır mı

aoc varken eşşek alanın kendine saygısı yoktur.
  4. Egolu doktor ?

Format atmak istiyorum ama aldığım Windows 11 home gidermi 3000 TL verdim

3000 lira vermek dramdır şirket değilsen. ben 15 liraya mı ne almıştım. şimdi olsun olsun 50 -100 olsun en fazla
  5. Egolu doktor ?

Troy Apple ve Pozitif Teknoloji Güvenilir mi?

pozitif teknoloji direk apple ile anlaşmalı (değişiklik olmadıysa ) . ben oradan tablet almadan önce apple arayıp sordum müşteri hizmetleri evet bizimle anlaşmalı gibi bir cümle kurmuştu alabilirsiniz dedi ve içim rahat şekilde almıştım.
  6. Egolu doktor ?

Öneri M2 ssd almak istiyorum

almasan samsungtan asla şaşma derdim ama almışsın.
  7. Egolu doktor ?

Çözüldü✓ Dayımın bilgisayarı yükseltmek için seçtiğim parçalar nasıl? ideal midir 2. el

İşlemci 1 x AMD Ryzen 5 3600 Soket AM4 MPK işlemci Anakart 1 x Gigabyte B450M S2H Soket AM4 DDR4 mATX Gaming Anakart Bellek 1 x Team T-Force Vulcan TUF Yellow 16GB (2x8GB) DDR4 3600MHz CL19 Gaming Ram Ekran Kartı 1 x XFX RX rx 6600 M2 SSD Samsung 970 evo 500 gb SSD 1 x Team GX1 480GB SSD Disk...
  8. Egolu doktor ?

Çözüldü✓ Dayımın bilgisayarı yükseltmek için seçtiğim parçalar nasıl? ideal midir 2. el

bu kadar 2. el ürün kesin bir yerden patlar. aklın varsa girişme bu işe. bütçene göre 0 al. ha ben sürünmeyi sorun yaşamayı seviyorum diyorsan sen bilirsin
  9. Egolu doktor ?

RTX 3080 vs RX 6800 XT

nvidia al .
  10. Egolu doktor ?

çok sık net kopma problemi.

buraya gelecekte okuyacak insanlara yardımcı olsun diye not düşeyim. kablolar arasında kısa devre oluşuyormuş. sonradan gelen daha tecrübeli bir yetkili uzun süren uğraşların sonucunda bir anda şüphelenip buldu. çözümü ise tüm kabloları birbiriyle kısa devre edenler şeklinde 2 grup yapıp...
  11. Egolu doktor ?

bir elektrikçi 3000 istedi sorduğumda. ben anlasam bakacağımda yok anlamam. telekomdakiler ısrarla bizden değil diyor. ama cidden güvenemiyorum onlara. çünkü başka hatta mı ne bağladı bir şey yaptı 2 hafta düzelmişti. tabi şansta olabilir
  12. Egolu doktor ?

7. katta oturuyorum ve bina eski olduğu için kablo geçecek yerler çok ince. elektrikçi nasıl yapar ondan bile emin değilim.
  13. Egolu doktor ?

yok malesef. tek modemim var. ve bu şehirde öyle bir tanıdığım yok.
  14. Egolu doktor ?

1724228298 attım bu sayfa demi
  15. Egolu doktor ?

iyi günler dilerim. bulunduğum bölgede tek alt yapı ttnet bulunmakta. önce millenicom kullanıyordum. sorunum çözülmeyince dün akşam tekrar ttnete geçtim. sorunum hala devam ettiği için buraya yazmak istedim. sorunum şu ki internetim kopuyor. bu kopma modemde dsl ışığı sönüyor ve ardından kopma...
  16. Egolu doktor ?

🔥İndirim Valiz setlerinde ve tekli valizlerde İndirim

benetton tavsiye ederim. özellikle tekerleri çok çok beğendim. indirim bulursak evdeki sayısını arttıracağız. tavsiyem kumaş içindir. plastiğini kullanmadım.
  17. Egolu doktor ?

Çözüldü✓ RX 7700 XT 12gb mi rtx 4060 ti 16gb mi

500 serisi değil kartlar güncel eski olanı 6000 serisi. üslubunda çok saygısız . ben atholon 64 den beri cihazlarını kullanarak amdyi takip ederim. hakkı neyse onu söylüyorum. benim yazdıklarım bilmişlik değil tecrübeler
  18. Egolu doktor ?

Çözüldü✓ RX 7700 XT 12gb mi rtx 4060 ti 16gb mi

deme öyle amd fanlarında bile aktif 2 ekran kartı bulamazsın. ben aktif yaşadıklarımı iletiyorum. gerçekler bu firmayı nerelere getirdi. nvidia nerede amd nerede belli.
  19. Egolu doktor ?

Arkadaşlar sizde ikince el sistemimi kaça satabilirim fiyat bilgim yok

bana bahsedilen fiyatlar çok uçuk geldi. bu fiyatları 2. el bu pcye verebileceklerini sanmıyorum.
Top Bottom