Arama sonuçları: *

1. AK47

Hazır sistem önerir misiniz?

Tamamdır teşekkürler yukarıda arkadaşın attığı 7600 lü sistemi alıyorum.
  2. AK47

Render vs gibi bir işim yok zaten nvidia kalite ve teknoloji olarak daha iyi gibi geliyor o yüzden nvidia tercih etmek istiyorum hali hazırda bu fiyatlarda 4060 lı sistem oluyor işlemcisi de ya 5600 ya da 5500 oluyor genelde onda bir problem yok. Kalan diğer parçaların kalitesini bilmiyorum...
  3. AK47

Öyle bakıyorum zaten aklımda birkaç sistem var ama buradaki arkadaşlar hangi markada kronik ısınma sorunu veya herhangi bir donanımda kornik sorun olup olmadıklarını biliyorlar bu yüzden buradan destek almak istedim. Teşekkürler yardımın için.
  4. AK47

Ekran kartı nvidia olsa daha güzel olur aslında ssd boyutu çok önemli değil benim için işlemci ve ekran kartı daha önemli gibi
  5. AK47

Nasıl yani tam anlayamadım iyisi ne ise o olsun mantıken
  6. AK47

Merhabalar, bütçem 25 bin. Monitör de alacağım tahminen 4 bin civarında olur fiyatı tam net bir şey söyleyemiyorum henüz bakmadığım için. Kasa için bütçem 21 bin kalıyor. Bu fiyatlarda hazır sistem önerisinde bulunabilir misiniz?
  7. AK47

Önden çekişli araba alınır mı

Önden çekişli araçlarda yakıt tüketimi daha ekonomik oluyor az da olsa. Virajlarda önden çekiş araç arkadan çekiş araca göre çoğunlukla daha iyi viraj alır. Çekiş ön tekerlerde motor yükü de ön tekerlere bindiğinden sağa sola savrulma virajdan kopma gibi durumlar daha düşük bir ihtimal olur...
  8. AK47

Çözüldü✓ 22 bine alınacak en f/p hazır sistem önerisi?

PCkolik güvenilir 2 yıl olacak oradan almıştım bilgisayarımı hala sıkıntısız kullanıyorum.
  9. AK47

R5 5600 için sıcaklık değerleri

Şimdi biraz başında bekleyip dikkat ettim de 37-38 civarı boştayken. En çok termal macunu sürmekten çekiniyordum İnternette izledim biraz herkes farklı şekilde sürüyor falan. Az sürmemek lazım çok da sürmemek lazım yanlış yaparsam bidaha sök temizle baştan yap falan uğraştırıcı. Değerler normal...
  10. AK47

R5 5600 için sıcaklık değerleri

Herkese kolay gelsin. Geçenlerde işlemci soğutucu almak için konu açmıştım. Önerilen soğutuculardan x123 ü aldım ve bugün geldi taktım. Cpu testi yaptım aşağıya resmini bırakıyorum değerler normal midir? Boştayken 40-41 derecelerde geziyor bazen 40 ın altına indiği de oluyor.
  11. AK47

Ryzen 5 5600 için soğutma önerisi?

Arkadaşlar öneriler üzerine arctic mx4 macun ve dark x123 soğutucuyu almıştım bugün geldi taktım bi cpu testi yaptım değerler normal mi sizce bakabilir misiniz? Boşta 40-41 derecelerde. Oda sıcaklığı normal.
  12. AK47

Öneri Asus marka laptopum için bileşen önerileri

Arkadaşlar merhaba zamanının en iyilerinden sayılabilecek bir laptopum var modeli link olarak bıraktım. Haliyle uzun bir süre oldu yanılmıyorsam 2019 da ön sipariş ile ilk çıktığında almıştım. Hiç bakım yapmadım o zamandan beri şu an baya fanları sesli çalışıyor ve normalin biraz üstünde...
  13. AK47

Max 10k y telefon önerisi

Stabil çalışma performansı olarak apple her zaman daha iyi ikinci el düzgün kullanılmış bir İphone bakabilirsiniz bence. Eğer ikinci el düşünüyorsanız.
  14. AK47

Ya dediğim gibi bütçe sıkıntım yok ama evlilik arefesindeyim o yüzden şu an çok para harcıyorum gereksiz fazla para harcamak yerine eşya alıyorum devamlı. Zaten düğünden sonra bilgisayarı güzelce bir revize edip hanıma vereceğim kendime de bir tane sıfır sistem dizmeyi düşünüyorum şu anki amacım...
  15. AK47

Tamamdır teşekkür ederim onlar duruyor mu bilmiyorum bir bakmam lazım ona göre tekrar değerlendiririm
  16. AK47

Yorumlara baktım herkes memnun bir tek birisi takarken bir aparat gerekiyor demiş o kısmı tam anlamadım. Bir de bununla yukarıda arkadaşın attığı peerless assassin arasında nasıl bir fark olur fiyat olarak aralarında 3 kat fark var.
  17. AK47

Tam adı nedir bakayım bir
  18. AK47

Şöyle söyliyim kısıtlı bir bütçede değilim fakat evlilik arefesindeyim çok büyük masraf yapmadan halletmek daha çok işime gelir
  19. AK47

Merhaba. Ryzen 5 5600 kullanıyorum. Boşta 60-70 arasında geziyor sıcaklık odam biraz sıcak malum yaz ayındayız ve masanın altında duruyor kasa. Discord ve Valorant açıkken bir sorun yok fakat alta alıp yanında opera açtığımda birkaç dakika sonra donuyor bilgisayar ve reset atmak zorunda...
  20. AK47

Ev için eşya önerileri

Herkese selamlar, Öncelilkle Nisan ayında bir konu açmıştım evlilik teklifi ile alakalı: https://forum.donanimarsivi.com/konu/evlilik-teklifi-hakkinda-oenerileriniz.715392/ Gelişmeler sonucu geçen ay nişanlandım. Nişanlımın okulu devam ediyor bu sene son senesi. Düğünü 2025 yazında...
Top Bottom