Neler Yeni

Ryzen 5 5600 için soğutma önerisi?

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
dark freezer x123
Yorumlara baktım herkes memnun bir tek birisi takarken bir aparat gerekiyor demiş o kısmı tam anlamadım.
Bir de bununla yukarıda arkadaşın attığı peerless assassin arasında nasıl bir fark olur fiyat olarak aralarında 3 kat fark var.

Gurkanpiro

80+ Gold
Yorumlara baktım herkes memnun bir tek birisi takarken bir aparat gerekiyor demiş o kısmı tam anlamadım.
Bir de bununla yukarıda arkadaşın attığı peerless assassin arasında nasıl bir fark olur fiyat olarak aralarında 3 kat fark var.
tabıkı pearl assasinin blogu ve fanları ıyı ıslemcı kutunuz duruyorsa yada anakart ıcıne bakın ıkı tana aparat olcak

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
tabıkı pearl assasinin blogu ve fanları ıyı ıslemcı kutunuz duruyorsa yada anakart ıcıne bakın ıkı tana aparat olcak
Tamamdır teşekkür ederim onlar duruyor mu bilmiyorum bir bakmam lazım ona göre tekrar değerlendiririm

Vitor Pereira

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Sana tavsiyem Snowman M200-Oleas S200 olacaktır. En dandik macunla bile boşta 36 derece değer alıyorum. Yükte en fazla 65 derece görüyor. Yanına da mx4 gibi İyi bir macun alırsan yük altında 60 bile görmezsin. Kule tipi soğutmaya çok para vermene gerek yok çünkü en iyisi ile en ucuzu arasında en fazla 8 9 derece fark ettirir ama en iyisi parasına sıvı soğutma da alınır. S200 şuanda 500 civarında tavsiye ederim.

• Beğen
Reaksiyonlar: AK47

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
Sana tavsiyem Snowman M200-Oleas S200 olacaktır. En dandik macunla bile boşta 36 derece değer alıyorum. Yükte en fazla 65 derece görüyor. Yanına da mx4 gibi İyi bir macun alırsan yük altında 60 bile görmezsin. Kule tipi soğutmaya çok para vermene gerek yok çünkü en iyisi ile en ucuzu arasında en fazla 8 9 derece fark ettirir ama en iyisi parasına sıvı soğutma da alınır. S200 şuanda 500 civarında tavsiye ederim.
Ya dediğim gibi bütçe sıkıntım yok ama evlilik arefesindeyim o yüzden şu an çok para harcıyorum gereksiz fazla para harcamak yerine eşya alıyorum devamlı. Zaten düğünden sonra bilgisayarı güzelce bir revize edip hanıma vereceğim kendime de bir tane sıfır sistem dizmeyi düşünüyorum şu anki amacım durduk yere işlemci çöp olmasın yalandan yere.

AK47

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
741
İsim
Yılmazhan Yıldız
Arkadaşlar öneriler üzerine arctic mx4 macun ve dark x123 soğutucuyu almıştım bugün geldi taktım bi cpu testi yaptım değerler normal mi sizce bakabilir misiniz? Boşta 40-41 derecelerde. Oda sıcaklığı normal.

1727357059050.png

Top Bottom