Arama sonuçları: *

1. kiractly

Ekran Kartım kendi kendine kapanıp açılıyor

Rx 580 ekran kartım var. son zamanlarda hata vermeye başladı. bazen pc açılıyor görüntü gelmiyor bazen açılıyor windows temel görüntü cihazına bağlı diyor bazen sorunsuz açılıyor pc birden görüntüsünü kaybedip restart atıyor. ayrıca görev yöneticisnde baktığımda boşta 70 derecelere kadar...
  2. kiractly

ssd okuma yazma hızı çok düşük çıkıyor.

ikisini de nasıl yapacağımı bilmiyorum. bios için anakartım biostar b450m. onun sitesinden bios driverı mı bulmam gerek? sağlığını %79 olarak gösteriyor.
  3. kiractly

ssd okuma yazma hızı çok düşük çıkıyor.

normalde ssdm netac 480 gb 560/520 fakat son zamanlarda okuma yazma hızı çok düştü. sebebi nedir?
  4. kiractly

ramim kendi mhz sinde çalışmıyor.

nasıl kontrol edeceğim onu pc geldiğinden beri anakart veya bios için bi driver indirmedim. biostar b450m ana kartım.
  5. kiractly

ramim kendi mhz sinde çalışmıyor.

ramim cruciall ballistix 2x8. 3000 mhz hızda çalışıyor normalde. ana kartım b450m ve 3000mhz ye kadar destekliyor. biostan baktığımda ramim 2666mhzde çalışıyordu normalde fakat profil değiştirip xmp 3000 e alıyordum. bir süre sonra eskiye dönüyordu. biostan şu an baktığımda xmp profili kendi...
  6. kiractly

Arkadaşlar laptop mu masaüstü mü

13k bi laptop 11k bi kasadan daha iyi olabilir gibi geldi bana.
  7. kiractly

Aklıma gelmemesi için ne yapabilirim

gayet insansı ve doğal bir şey bunu düşünmek, önerim üstüne iyice düşünmen. eğer eşcinselliğe eğilimin yoksa zaten kendini ikna eder ve kurtulursun. var olsa da bu bir problem değil, kendini öyle kabul edersin.
  8. kiractly

Performans için hangi güç planı en iyisi

Aşağıda paylaştığım gibi güç planları var önümde. Amdnin güç ayarlarını mı aktive edeyim, Windows klasik ayarlarından mı seçeyim?
  9. kiractly

Yardım GPU KULLANIMI DÜŞÜYOR

bir darboğaz işareti olabilir. https://pc-builds.com/bottleneck-calculator/ şu siteden parçalarınız darboğaz yapıyor mu kontrol eder misiniz?
  10. kiractly

Radeon software Virtual Super Resolution açmalı mıyım?

çok sıkıntı yapar mı? mesela far cry 6 ultrada 70 fps civarı alıyorum. kaç fps fark eder?
  11. kiractly

Radeon software Virtual Super Resolution açmalı mıyım?

vsr sizce işe yarar bir teknoloji mi? açacaktım fakat performanstan ödün verdiğini söyleyenler var. fikir beyan ederseniz çok mutlu olurum.
  12. kiractly

LoL şampiyon önerisi

top lane için biraz niş karakterler istersen ornn tahm kench gibi takıma yönelik çarlara bakabilirsin. ama daha klasik ve güçlü şeyler arıyorsan fiora derim.
  13. kiractly

Assasins Creed Valhalla Alınır Mı?

ben ac odyseyy ve originsin hastası olarak valhallayı 22 saat oynayıp sıkıntıdan bayıldıktan sonra bir daha geri dönmemek üzere bırakmıştım. fiyatı avantajlı geldiyse bir göz atabilirsin, oyunun seveni de fazla. ama ben önermem.
  14. kiractly

Cihazların indirme hızı çok yavaş?

İnternetim 16 mbps. ookla üzerinden test yaptığımda yaklaşık 11 download 0.7 upload alıyorum. Normalde de gayet rezil olan bu internet hızına bir de 60 kbp/s ekleniyor. Ne zaman bişey indirmeye çalışsam saniyede maksimum 90-100 kilobayt indiriyor. telefonnda da pcde de aynı. pc lan ile bağlı...
  15. kiractly

2. monitörü algılamıyor.

ana monitörüm dp ile 144 hz şeklinde rx 580 ekran kartıma bağlı. aynı kartın hdmi girişine ayrı monitör taktım ve algılamıyor. işin garip tarafı eskiden algılıyordu bir kaç ay geçti ve şu an görmüyor nedense. yardımcı olur musunuz?
  16. kiractly

Rocket League kolu görmüyor?

hallettim teşekkürler.
  17. kiractly

Rocket League kolu görmüyor?

Rocket leagueyi epic gamesten indirdim, ana kontrolcünün kol olduğuna bir türlü ikna edemedim oyunu. aşağıgakı press button to join için gösterilen tuşa bastığımda ise yanımda benim kopyam bir profil beliriyor ve kolla sadece onu kontrol edebiliyorum. nasıl çözülür?
  18. kiractly

ps4 de kayıtlı fotolarımı nasıl pcye geçirebilirim?

flash bellek ile yapamıyorum maalesef ps4 yanımda değil. başka bir yolu var mı?
  19. kiractly

rdr 2 çektiğim fotoğraflar nereye gidiyor?

ah be, neyse olsun
Top Bottom