Arama sonuçları: *

1. X

Bilgisayar müh. için hangisi?

Merhaba bu sene bilgisayar müh. bölümüne başlayacağım, bir konu hakkında danışmak istedim. Macbook düşünüyorum pc olarak ama hangisi daha mantıklı olur karar veremedim. Air m1 16gb ram mi yoksa Air m2 8gb ram mi? Tercihiniz hangisi olurdu? 8 gb ram genelde yeterli oluyor mu? (Sadece yazılım ve...
  2. X

Pcde keylogger olduğunu nasıl anlarız?

Daemon tools lite indirirken Bright VPN isimli uygulama. Sildim ama yine de danışmak istedim sizlere bir sorun çıkarır mı diye.
  3. X

Pcde keylogger olduğunu nasıl anlarız?

Merhabalar bilgisayarımda bir uygulama kurarken kendi kendine bir vpn indirmişti, keylogger vs bıraktı mı diye merak ediyorum ama tam anlayamıyorum. Bunu tespit etmenin yolları nasıldır ve çözümü nasıl olur? Yardımcı olursanız mutlu olurum. Görev yöneticisinin ssini de ekleyeceğim konuya.
  4. X

Arkadaşlar Windowsa gelen güncellemeden sonra böyle bir hata geldi çözümü nedir?

Bu şekilde bir hata arkadaşlar sorunun çözümünü bilenler varsa yazabilir mi teşekkürler.
  5. X

FİFA 23 AÇILMIYOR DESTEK

Merhaba arkadaşlar steam üzerinden fifa 23 aldım fakat böyle bir hata ile karşılaştım bu sorunu nasıl çözebilirim teşekkürler. Anakartım Asus
  6. X

🔥İndirim Steam Marvel's Spider-Man Remastered Key 223 TL.

Bu fiyata nereden nasıl alabilirim? Teşekkürler.
  7. X

İndirimi Biten Oyunlar Zamlanıyor

Bence bu saatten sonra zam gelir mi değil de ne zaman zam gelir onu düşünmeliyiz maalesef, RDR 2'nin de yakın zamanda zamlanacağını düşünüyorum bayağıdır fiyatı sabit Rockstar Games de zam yapacak gibi oyunlarına.
  8. X

Forza Horizon Dev ZAM

Ben de ayın 25 inde dlc paketlerine bakıyordum fiyatlarına oyunun. 30tl olan dlcnin bir gün sonra yani dün 75tl olduğunu gördüm, oyuna zam geleceğini anlayıp premium sürümünü satın aldım indirim bitince 1000tl oldu zaten. Arkadaşlar almak istediğiniz oyun var ise bir an önce almaya bakın, dolar...
  9. X

1800 TL Kulaklık Önerisi

1800 TL ye kadar kulaklık önerisi alacağım, kulak içi kablosuz silikonsuz. Telefon Mi 10T
  10. X

Airpods Xiaomi uyumu.

Merhabalar, elimde Xiaomi Mi 10T telefonum var, airpods almayı düşünüyorum ama insanlar Xiaomi ile pek düzgün çalışmadığını (eski nesil için de demiş olabilirler bunu) söylemişler yani sesin kısık gelmesi vs. Bir fikri olan var mı bu konu hakkında? Bu şekilde kullanan var mı. Teşekkürler
  11. X

Videodaki bir ses kesitini değiştirme

Yok kötü bir şey için değil hocam hatta minik bir sürpriz :)
  12. X

Videodaki bir ses kesitini değiştirme

Arkadaşlar merhaba, sorum şu: Mesela bir video olsun diyelim ki 45 saniye. bu videoda atıyorum 21 ile 23. saniye arasında merhaba diyor bir kişi, bu aradaki bu sesi silip sonradan kaydettiğimiz atıyorum '' selam'' sesini videonun o kesitine nasıl yerleştiririz? Kısaca bir aralıktaki sesi silip...
  13. X

Pompa pini bağlantısı

Arkadaşlar merhaba, kullanmış olduğum sistemimde ASUS B450 M K II modeli ana kart var. Ben sistemim için bir adet sıvı soğutma almak istiyorum lakin ana kart üzerinde CPU_FAN ve CHA_FAN pinleri mevcut. Pompanın kablosunu hangi pine takmalıyım?
Top Bottom