Neler Yeni

Videodaki bir ses kesitini değiştirme

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Mehmet Kestek
Arkadaşlar merhaba, sorum şu: Mesela bir video olsun diyelim ki 45 saniye. bu videoda atıyorum 21 ile 23. saniye arasında merhaba diyor bir kişi, bu aradaki bu sesi silip sonradan kaydettiğimiz atıyorum '' selam'' sesini videonun o kesitine nasıl yerleştiririz? Kısaca bir aralıktaki sesi silip yerine farklı bir ses koymak istiyoruz.

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5

lil musty

80+ Silver
En İyi Cevap
9
Yani bunu ne amaçla kullanacaksın bilmiyorum, umarım kötü bir amaç değildir ancak :

-Hangi edit programını kullanıyorsun bilmiyorum ancak çokta önemli değil hepsinde neredeyse aynı.
  1. Normal adımlar gibi videonu / sesini Importla ve timeline'ne ekle.
  2. Eğer sesli videoysa o videoya timeline üzerinden sağ tıkla ve "Detach Audio" veya Türkçe'si varsa "Sesi Ayır" de. Eğer Adobe Premiere falan kullanıyorsan buna gerek yok çünkü Adobe programlarında hem video hem de ses otomatik olarak ayrılmış şekilde timeline'ye geliyor.
  3. Ardından o bahsettiğin 21-23. saniye arasına ( Mesela Adobe Premiere'de C tuşu ile Jilet alınıyor ) onu alıp istediğin ses kayıtlarını kes.
  4. O arada kalan ses kaydını seç ve DEL tuşu ile sil.
  5. Ardından o koymak istediğiniz sesi artık nasıl kaydettiniz bilmiyorum ancak ben ".MP3" olarak sayıyorum. MP3 dosyasını alıp programa Import et.
  6. Import ettiğin ses kaydını sürükle ve timeline'da koymak istediğin yere koy.
  7. Ardından videonu veya ses kaydını "Export" tuşu ile dışarı aktarabilirsin.
Umarım kötü bir amaç için değildir. He bir de mesaj "Upvote" veya "En iyi cevap" alırsa sevinirim. Evet Boostafa Dilencilik sundu.

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
976,827
Üyeler
154,472
Son üye
spotifyreceipt
Top Bottom