Arama sonuçları: *

1. P

blackshark v2 x 800tl'ye alınır mı? ya da aynı fiyata öneri var mı?

ahaha sağ ol kardeşim, kendisi adına da üzüldüm ama ekipman toplayıp kasayı toplayamamış, kullanmak nasip olmamış... tek tek tüm şehirlere baktım kırmızı siteden ve en olmadık yerden buldum ilanı, herkese iyi forumlar
  2. P

evet beyler, şansıma sabah 6'da hiç kullanılmamış jelatinli cloud alpha s mavi renk buldum bir tane kırmızı siteden. "get" kargoyla beraber 950 tl'ye kapadım ve kulaklık arayanlara önerim, 850'ye falan kapalı kutu c2ler bulunmakta sarı sitede hepsine tek tek bakıp öyle karar verin.. yukarıda...
  3. P

çok teşekkürler hocam düşüneceğim, bir iki güne biraz daha bakıp size yazarım :) sanırım az kullanılmış cloud II alacağım, mic olarak daha iyi seçenekler varsa ancak ses kalitesi de benzerse hepsine açığım...
  4. P

ah ah cidden rezalet bir piyasa beyler... başlıktan sonra kafam daha da karıştı ama en azından yolunu böyle bulacağız hahaa, herkese teşekkürler daha da önerisi veya direk indirimde kulaklık linki vs olan varsa hepsine açığım, bir iki güne c2 veya diğer modellerin uygun fiyatlısını alacağım...
  5. P

cloud 2 düşünüyordum ama fiyatları aşırı uçmuş, az kullanılmışı var mı diye bakıyorum şu an yoksa sanırım bunu alacağım o zaman... yorum için teşekkürler kank
  6. P

drop plus, e900 pro ve ch321 gibi ürünler de ilgimi çekti ama sizce en iyisi bu mudur? 950 liraya kadar falan kulaklık önerisi olan var mı?
Top Bottom