Neler Yeni

blackshark v2 x 800tl'ye alınır mı? ya da aynı fiyata öneri var mı?

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
3 ayı doldurmamış C2 var elimde düşünürsen
çok teşekkürler hocam düşüneceğim, bir iki güne biraz daha bakıp size yazarım :)

sanırım az kullanılmış cloud II alacağım, mic olarak daha iyi seçenekler varsa ancak ses kalitesi de benzerse hepsine açığım...

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
çok teşekkürler hocam düşüneceğim, bir iki güne biraz daha bakıp size yazarım :)

sanırım az kullanılmış cloud II alacağım, mic olarak daha iyi seçenekler varsa ancak ses kalitesi de benzerse hepsine açığım...
2.el g pro x bulursanız onu alın hocam hem ses kalitesi cloud 2'den iyi hemde mikrofonu inanılmaz kaliteli ses testleri var. cooler master mh752'de iyi bir seçenek cloud 2'den daha iyi kulaklık. bu ikisini 2.el ucuza bulamazsanız cloud 2'nin üzmiceğinden eminim hyperx'in kalitesini gösterdiği bir kulaklık olmuş

lia shine

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,007
İsim
Hasan
v2 kullanıyorum cloud 2 çooook daha kaliteli v2 en fazla 2 sene dayanır gibime geliyor cloud 2 10 sene bile dayancak kalitede. ses konusunda hikayeli oynadığım için v2'yi daha çok sevdim razerın yazılımında sesleri yanında hissetmeni sağlayan bir ayar ses var evden mi geldi oyundan mı anlayamıyorum baya sevdim bu olayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu iki kulaklık hakkında benden daha bilgilisiniz sanırsam ses olarak siz hangisini daha çok beğeniyorsunuz film müzik performansı vs.
bana göre ses performansı daha iyi. Ben kraken t.e.'den bile kötü olduğunu düşünüyorum ses kalitesinin.

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
v2 kullanıyorum cloud 2 çooook daha kaliteli v2 en fazla 2 sene dayanır gibime geliyor cloud 2 10 sene bile dayancak kalitede. ses konusunda hikayeli oynadığım için v2'yi daha çok sevdim razerın yazılımında sesleri yanında hissetmeni sağlayan bir ayar ses var evden mi geldi oyundan mı anlayamıyorum baya sevdim bu olayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam bu iki kulaklık hakkında benden daha bilgilisiniz sanırsam ses olarak siz hangisini daha çok beğeniyorsunuz film müzik performansı vs.
2017'den beri Cloud-II kullanıyorum, her sene yeni çıkan modelini alırım. Eski kulaklıklarım bile sağlam şekilde duruyorlar, uzun süre gidiyor kulaklık. Uzun kullanımda -3 yıl gibi- tek sorunu kulaklığın microfonunun hareket kabiliyeti kayboluyor bunun sebebi de 3 yıl boyunca hareket ettirince plastiği zamanla aşınıyor ve bi süre sonra da yırtılıp dökülüyor. Ses kalitesine gelirsek C-II'nin sesleri daha net veriyor özellikle filmlerde ve soundtestte açıkça belli oluyor ama v2'de kötü bir kulaklık değil. Sadece C-II ile aynı fiyatta old. için Razer setup kurmadıkça C-II almak daha mantıklı.

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
2.el g pro x bulursanız onu alın hocam hem ses kalitesi cloud 2'den iyi hemde mikrofonu inanılmaz kaliteli ses testleri var. cooler master mh752'de iyi bir seçenek cloud 2'den daha iyi kulaklık. bu ikisini 2.el ucuza bulamazsanız cloud 2'nin üzmiceğinden eminim hyperx'in kalitesini gösterdiği bir kulaklık olmuş
evet beyler, şansıma sabah 6'da hiç kullanılmamış jelatinli cloud alpha s mavi renk buldum bir tane kırmızı siteden. "get" kargoyla beraber 950 tl'ye kapadım ve kulaklık arayanlara önerim, 850'ye falan kapalı kutu c2ler bulunmakta sarı sitede hepsine tek tek bakıp öyle karar verin.. yukarıda ikinci el pro x önerip ufkumu açan arkadaşa teşekkürler ahaha, alpha s'i de onu ararken buldum çünkü

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
evet beyler, şansıma sabah 6'da hiç kullanılmamış jelatinli cloud alpha s mavi renk buldum bir tane kırmızı siteden. "get" kargoyla beraber 950 TL'ye kapadım ve kulaklık arayanlara önerim, 850'ye falan kapalı kutu c2ler bulunmakta sarı sitede hepsine tek tek bakıp öyle karar verin.. yukarıda ikinci el pro x önerip ufkumu açan arkadaşa teşekkürler ahaha, alpha s'i de onu ararken buldum çünkü
djdjdkdjdkdjd şansa bak sadaka mı verdin knk neyse güle güle kullan kaliteli kulaklıktır

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
djdjdkdjdkdjd şansa bak sadaka mı verdin knk neyse güle güle kullan kaliteli kulaklıktır
ahaha sağ ol kardeşim, kendisi adına da üzüldüm ama ekipman toplayıp kasayı toplayamamış, kullanmak nasip olmamış... tek tek tüm şehirlere baktım kırmızı siteden ve en olmadık yerden buldum ilanı, herkese iyi forumlar

Top Bottom