Neler Yeni

blackshark v2 x 800tl'ye alınır mı? ya da aynı fiyata öneri var mı?

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
Bütçe
1000
drop plus, e900 pro ve ch321 gibi ürünler de ilgimi çekti ama sizce en iyisi bu mudur? 950 liraya kadar falan kulaklık önerisi olan var mı?

Kaizen 80+

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,214
İsim
Efe Kırmaz
drop plus, e900 pro ve ch321 gibi ürünler de ilgimi çekti ama sizce en iyisi bu mudur? 950 liraya kadar falan kulaklık önerisi olan var mı?
Blackshark v2 x alabilirsin, arttırabilirsen cloud 2 öneririm.

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Blackshark v2 x alabilirsin, arttırabilirsen cloud 2 öneririm.
cloud 2 düşünüyordum ama fiyatları aşırı uçmuş, az kullanılmışı var mı diye bakıyorum şu an yoksa sanırım bunu alacağım o zaman... yorum için teşekkürler kank

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker
V2x alınmaz o paraya V2 alabilirsen onu al ya da bütçeyi biraz arttırıp C-II.
C-II > V2 > V2x.

TRSTEADY

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,437
İsim
Emre
Drop plus ve v2 x kullanmış biri olarak 800tl v2 x e verilmez ses kartı bile yok

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
Kur'an_ı Kerim - Satranç - Piano - Tenis - Anime/Manga - Klasik Müzik - Felsefe - Krunker

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk
V2 X güzel ama o fiyat eder mi bilmiyorum be hocam, ama o fiyata ondan daha iyisi de yok sanırım

pmannered

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
pman
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ah ah cidden rezalet bir piyasa beyler... başlıktan sonra kafam daha da karıştı ama en azından yolunu böyle bulacağız hahaa, herkese teşekkürler daha da önerisi veya direk indirimde kulaklık linki vs olan varsa hepsine açığım, bir iki güne c2 veya diğer modellerin uygun fiyatlısını alacağım sanırım

son 2 ayda acayip uçmuşlar ondan bu farkı veresi kalmıyor insanın ama bu fiyatları bile ararız herhalde bu gidişle

Oguzhansah

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,589
İsim
Oğuzhan Şahin
3 ayı doldurmamış C2 var elimde düşünürsen

Furkan²

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,860
İsim
Furkan
İlgilendiği Kategoriler
ah ah cidden rezalet bir piyasa beyler... başlıktan sonra kafam daha da karıştı ama en azından yolunu böyle bulacağız hahaa, herkese teşekkürler daha da önerisi veya direk indirimde kulaklık linki vs olan varsa hepsine açığım, bir iki güne c2 veya diğer modellerin uygun fiyatlısını alacağım sanırım

son 2 ayda acayip uçmuşlar ondan bu farkı veresi kalmıyor insanın ama bu fiyatları bile ararız herhalde bu gidişle
2 Adet kulaklık lazımdı, C-II 900-950Tl idi birden 1500Tl oldu da sonra 1150`ye indiğinde hemen aldım, ileride bu fiyata da bulamayabiliriz diye korkuyor insan.

Nega

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
402
İsim
Eren Öztürk

Bu var hocam indirimde uygun fiyatlı

ardaaaq

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,193
İsim
Songül
V2 > C-II bence ama neyse..
v2 kullanıyorum cloud 2 çooook daha kaliteli v2 en fazla 2 sene dayanır gibime geliyor cloud 2 10 sene bile dayancak kalitede. ses konusunda hikayeli oynadığım için v2'yi daha çok sevdim razerın yazılımında sesleri yanında hissetmeni sağlayan bir ayar ses var evden mi geldi oyundan mı anlayamıyorum baya sevdim bu olayı
Mesaj otomatik birleştirildi:

İki kulaklığı da kullanıyorum, C-II bir gömlek üstün aralarında çok net kalite farkı var.
hocam bu iki kulaklık hakkında benden daha bilgilisiniz sanırsam ses olarak siz hangisini daha çok beğeniyorsunuz film müzik performansı vs.

Top Bottom