Arama sonuçları: *

1. N

Oyuncu kablosuz kulaklık önerisi

bir de şu model var bakmak istersen Razer Barracuda X
  2. N

bence logitech g733 başında ağrı yapmaz hafif bir kulaklık zaten bende steelseries arctis nova pro var ağır bir kulaklık logitech g733 kıyasla baya ağır
  3. N

Logitech G Pro X den Razer Blackshark V2 Pro (2023) ya geçilir mi?

şöyle söylim bende de razer black shark v2 pro (2023 versiyon) var ben beğenmedim o kadar eq ayar denedim sesler bir tık boğuk ve silah sesi ve bomba sesleri ayak seslerinin önüne geçiyor rahat bir şekilde ses kasamaya bilirsin birde kronik sorunu çabuk kırılıyor tavsiyem logitech den devam...
  4. N

bu modeller arasında en iyisi g733 terleme çok yapmaz kulaklık pedi kumaş olduğu için terleme konusunda çok sıkıntı çekmezsin pil ömrü ise 20-29 saat civarında olduğu söyleniyor mikrofonu ise tak çıkar değil aşağı yukarı indirmeli tabi karar senin bence bu kulaklıkların test videolarını izle...
  5. N

Sizce hangisi daha iyi

Selamlar, kulaklıklardan anlayanlar yardımcı olursa sevinirim. Ben iki kulaklık arasında kalmıştım ve SteelSeries Arctis Nova Pro aldım. Sizce iyi mi, yoksa Logitech daha mı iyi? Cevaplarsanız sevinirim, teşekkürler. 1. SteelSeries Arctis Nova Pro 2. Logitech G Pro X 2 1727784530 genellikle...
  6. N

SteelSeries Arctis Nova Pro

yanlış anlamazsan nasıl çalıştırıcam acaba kumandasını kral kusura bakma güncellemeyi yapamadım nasıl yapıcam böyle bir şey çıkıyor yardımcı olursan sevinirim
  7. N

anladım çok teşekkürler
  8. N

teşekkürler cevabın için oyunlarda boğuk bir ses verir mi sence oyun performansı nasıl ?
  9. N

Selamlar başlık kısmında belirttiğim gibi SteelSeries Arctis Nova Pro alınır mı ? genellikle oyun oynuyorum ve en iyi oyun kulaklığı diyenler olduğu için satın aldım normalde logitech g pro x 2 alıcaktım ama bunu almaya karar verdim doğrumu yaptım bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim...
  10. N

Yardım Gaming Kulaklık önerisi

10-12 civarlarında 1727526363 Rust tek başına sarar ben genellikle tek oynuyorum daha rahat ediyorum çok kaliteli bir oyun tavsiye ederim ve evet solo modu var herkesin tek olduğu sunucularda var
  11. N

LOGITECH - Kulaklıklar arasından hangısını almalıyım ?

bende g pro x yada x2 almayı düşünüyorum bakalım bugün alıcam beğenirsem sana yazarım çok anlamam kulaklıklardan ama bakalım sesi nasıl oyunlarda ses kastırıyor mu felan deneyip yazarım sana 1727502153 bu videoyu izle aralarındaki farkı görürsün zaten g pro x ve x2 arasındaki
  12. N

Kablosuz Gaming Kulaklık Önerisi 2500TL

Cidden bu fiyatlara kablosuz güzel kulaklık bulmak zor. Benim bütçem 10k, ben bile daha düzgün bir kulaklık bulamadım. Sen düşün, bir de şu modele bakmak istersen tabii...
  13. N

Yardım Gaming Kulaklık önerisi

Selamlar, ben RUST oynuyorum ama RUST için güzel bir kulaklık bulamadım. RUST'ta çok iyi ses kastırabilecek, net ve güzel anlaşılır bir ses veren bir kulaklık arıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim. Bu arada, 2 tane kablosuz kulaklık denedim: 1. Razer BlackShark V2 PRO 2023 versiyonu 2...
  14. N

Corsair HS80 alınır mı?

teşekkürler bir de hs80 max deniyim
  15. N

Corsair HS80 alınır mı?

tekrardan teşekkürler yorumunuz için o zaman son sorum şu hs80 mi yoksa hs80 max mı sizce ?
  16. N

Corsair HS80 alınır mı?

Çok teşekkür ederim cevabınız için. Birçok EQ ayarı yaptım Razer'da fakat hiçbir şekilde düzgün bir sonuç alamadım. Bir de kulaklığın bit hızı bende 16 bit 48000 kHz DVD kalitesinde kalıyor, yükseltemiyorum. Belki ondan dolayı kötü bir ses veriyor da olabilir ama o kısım bende gri bir şekilde...
  17. N

Corsair HS80 alınır mı?

Hocam selamlar bende corsair hs80 max almayı düşünüyorum halen kullanıyor musunuz ve önerir misiniz genellikle fps oyunları oynuyorum sesler boğuk gelmez umarım çünkü hyperx cloude alpha ve razer blackshark v2 pro denedim ve hiç memnun kalmadım silah ve bomba sesleri ayak seslerini örtüyor o...
  18. N

Yardım CORSAIR HS80 MAX WIRELESS 6000TL Alınır mı? .?

Hocam selamlar konuyu tekrardan açıyorum ama hangi kulaklığı aldınız ve aldığınız kulaktan memnun musunuz ?
  19. N

Razer blackshar v2 pro kablosuz

Selamlar ses efektine giriyorum ve oradan haporlöre tıklıyorum ve gelişmiş seçeneğini seçtiğim zaman kulaklığın bit hızını yükseltemiyorum 16 bit 48000 HZ (DVD kalitesi) gri olarak gözüküyor hiç bir şey seçemiyorum birde oyunlarda tiz bir ses alabileceğim eq ayarı bilen varsa yardımcı olursa...
  20. N

Yardım ASUS B560M-P ses kartı nasıldır

başkık kısmında belirttiğim gibi benim anakartım bu bu ana kartın ses kartı nasıldır sizce iyi midir bende razer blackshark v2 pro wierless modeli bir kulaklık var ama sanki tam istediğim sesi vermiyor gibi yardımcı olur musunuz başka bir anakart mı almam lazım yoksa bende ana kart yeterli olur...
Top Bottom