Neler Yeni

SteelSeries Arctis Nova Pro

Nestu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali ERCAN
Selamlar başlık kısmında belirttiğim gibi SteelSeries Arctis Nova Pro alınır mı ? genellikle oyun oynuyorum ve en iyi oyun kulaklığı diyenler olduğu için satın aldım normalde logitech g pro x 2 alıcaktım ama bunu almaya karar verdim doğrumu yaptım bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

herzog

80+
Selamlar başlık kısmında belirttiğim gibi SteelSeries Arctis Nova Pro alınır mı ? genellikle oyun oynuyorum ve en iyi oyun kulaklığı diyenler olduğu için satın aldım normalde logitech g pro x 2 alıcaktım ama bunu almaya karar verdim doğrumu yaptım bilmiyorum ama yardımcı olursanız sevinirim teşekkürler

Kullanıyorum şuan gayet iyi alınabilir.

Nestu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Ali ERCAN
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyun performansı güzel. Hazır oyun profilleri var zaten kendin kurcalama direkt hazırları kullan
yanlış anlamazsan nasıl çalıştırıcam acaba kumandasını
Oyun performansı güzel. Hazır oyun profilleri var zaten kendin kurcalama direkt hazırları kullan
kral kusura bakma güncellemeyi yapamadım nasıl yapıcam böyle bir şey çıkıyor yardımcı olursan sevinirim

Ekler

• Ekran Alıntısı.PNG
    Ekran Alıntısı.PNG
    185.5 KB · Hit: 16

herzog

80+
yanlış anlamazsan nasıl çalıştırıcam acaba kumandasını

kral kusura bakma güncellemeyi yapamadım nasıl yapıcam böyle bir şey çıkıyor yardımcı olursan sevinirim
O cihazı usb ile bağladıktan sonra son sürüm sonarı sitesinden yüklüceksin

Top Bottom