Arama sonuçları: *

1. Z

Sistemim ne kadar eder?

Arkadaşlar yeni PC için satmayı düşünüyorum. Monitörle birlikte ne kadar eder sizce...
  2. Z

A320M S2H anakart uyumlu ram ve ssd önerisi

Bilgisayar artık çok yavaş çalışmaya başladı bende 8 GB rami 16ya çıkarmaya karar verdim. 1 TBlık ssd de almayı düşünüyorum ama anladığım kadarıyla her ssd anakartla uyumlu olmuyor bunun için sizden öneri bekliyorum. Bütçe: ssd için 1500-2000 ram için 700 GTX 1650 Ryzen 5 1600 af Xpg 8gb ram...
  3. Z

Babam Mobil bankacılık işlemlerini görebilir mi?

Onlar var da bu da lazım oluyor
  4. Z

Yok be knk sadece online alışveriş falan. 1690919816 Emin misiniz bana ben öğrenirim gibi bir şey söyledi
  5. Z

Meslek lisesinde staj yaparken babamla birlikte halkbankasında hesap açmıştık. Şimdi ise reşit oldum ve babamın görmesini istemediğim işlemler var bu hesapta. Babam şu anda banka ile görüşüp hesap hareketlerini görebilir mi?
  6. Z

Harddiski takınca PC açılmıyor

Hocam sırasını degiştiremiyorum. Yön tuşlarıyla aşağıya inmiyor
  7. Z

1689065747 Tam olarak nasıl sırasını değiştiregim?
  8. Z

Merhaba arkadaşlar. Eski bilgisayarımdan kalma bir harddisk var aile fotoğraflarının içinde olduğu çok önemli bir harddisk. 2 yıldır yeni bilgisayarımı kullanıyorum ve hiç takmayı denememiştim. Bugün merak edip takayım dedim ama harddiski takınca PC açılmıyor anakart logosunun olduğu yerde...
  9. Z

Babam wifi yönlendiricisinden interentimi kapatıyor

Dediğim gibi şifreyi ben değiştirmiştim ama yinede girebiliyor.
  10. Z

Babam wifi yönlendiricisinden interentimi kapatıyor

Babam nasıl öğrenmiş bilmiyorum ama wifi yönlendiricisinden interentimi kapatıyor. Yönlendiricinin şifresini ben daha önce değiştirmiştim nasıl giriyor bilmiyorum. Bunu nasıl engellerim?
  11. Z

Ana Konu ÜYE OLUP PARA KAZAN+18(GÜNCELLENDİ 22.04.2023)

Hocam peki yapï kredideki Steam taktigini kuveytte oluyor mu?
  12. Z

Ana Konu ÜYE OLUP PARA KAZAN+18(GÜNCELLENDİ 22.04.2023)

Dostum Kuveyt türkün verdiği parayı Steam vb yerlerde kullanabiliyor muyuz?
  13. Z

Microsoft store açılmıyor

1 ay boyunca pcyi hiç açmadım bugün açınca Microsoft Store ve ordan indirdiğim hiçbir program ve oyun açılmıyor. KAspersky ie pcyi taradığımda da hiçbir tehditle karşılaşmadım. wsreset.exeyi çalıştırdığımda ise ms-windows-store:PurgeCaches bu hatayı veriyor. Ne yapmalıyım?
  14. Z

GTX 1650 düşük gpu kullanımı

Arkadaşlar GTX 1650 ryzen 5 1600af 8 GB ramli sistem Spiderman remastered da en düşük ayarlarda bu değerleri veriyor ne yapmam lazım?
  15. Z

GTX 1650li sistemimi nasıl performansını arttırabilirm?

Ryzen 5 1600af GTX 1650 8gb ram Bilgisayarım performansı düşmeye başladı valorantta drop yemeye başladım düşük grafikte 80 90 fpslere düşüyor. Bilgisayarımı güçlendirmek için işlemci mi değiştirmem gerek yoksa 8gb ram takviyesi mı yapmalıyım?
  16. Z

Valorant güncellemesini yaparken disk kullanımı %100 oluyor

Bugün valoranta güncelleme gelmiş. Güncellemeyi yaptığımda belli bir yere kadar geldikten sonra 0.1 kb oluyor ve disk kullanımı %100e çıkıyor ne yapmalıyım?
  17. Z

Katar pro mu rival 3 mü?

Başlıkta da belirttiğim üzere bu iki mouse arasında kaldım. Sizce hangisini almalıyım? Ellerim Küçük ve claw grip şeklinde kullanıyorum mouse'u. Bunların dışında bir öneriniz varsa yazın lütfen.
  18. Z

150TL'ye Işıklı Mouse Önerisi

Genelde palm grip ve elim küçük
  19. Z

150TL'ye Işıklı Mouse Önerisi

Max. 150 TL bütçem var. İndirimde falan bildiğiniz kaliteli mouse var mı?
Top Bottom