Arama sonuçları: *

1. FurkanErgun

Çözüldü✓ 2K Monitör için hangisini almalıyım

VG27AQ Kullanıcısıyım herhangi bir sorunla karşılaşmadım gayet memnunum.Renkler gayet güzel sadece siyahlar biraz daha siyah olabilirdi bence tek eksi yönü o ayrıca monitörde hubdan profil ayarları yapabılıyorsun moba,fps,manzara... gibi cross eklentisi de var
  2. FurkanErgun

Çözüldü✓ HyperX Quadcast Mikrofon Ses Almama Problemi

Arkadaşlar merhaba bir sürede başlıkta belirttiğim mikrofonu sorunsuz kullanıyordum. Geçenlerde Win11'e geçtim fakat beğenmeyim tekrar Win10'a döndüm.Win10 a geri dönünce discordun kulaklık mıkrofnunu kullandıgını fark ettım.Quadcasti seçmeme rağmen vs hiçbir şekilde ses alamıyorum.Ses...
  3. FurkanErgun

Corsair Firmware Update Hatası

Merhaba arakadaşlar Corsair H150İ RGB PRO 360MM kullanıyorum İCUE yazılım üzerinden soğutucu için firmware gelmiş fakat yükleyemeıyorum bana bir hata veriyor.İnternette arastırdım fakat yeterlı bır bılgı bulamadım yardımcı olursanız sevinirim. HATA* ensure your device is plugged directly into...
  4. FurkanErgun

Windows Kullanıcı Oturumu Açma Problemi

Merhabalar bilgisayarımda kardeşimle birlikte ayrı 2 farklı oturum kullanıyoruz.Son zamanlarda bir hesap açıkken diğer oturumu açtığımızda görev çubuğundaki simgeler gelmiyor ve windows işaretine basılmıyor neden oldugu konusunda bir fikrim yok ve araştırdığım kadarıyla da bir bilgiye ulaşamadım.
  5. FurkanErgun

Blackwidow V3 Alınır Mı

Merhabalar Blackwidow V3 almayı planlıyorum alınır mı alınmaz mı konusunda emin değilim daha önce Razer kulanmış olan varsa yardımcı olabilir mi ?
  6. FurkanErgun

Red Switch Klavye Önerisi -Fiyat sınırlaması yok

Teşekkür ederim önerileriniz için dikkate alacağım.
  7. FurkanErgun

Red Switch Klavye Önerisi -Fiyat sınırlaması yok

Selamlar bu sıralar klavye arayışındayım kararımı sessiz ve mekanik olması nedeniyle red switchden yana kıldım fakat kaliteli ve şık bir klavye henüz gözüme kesiteremedim varsa önerileriniz alta bekliyorum :)
  8. FurkanErgun

Çözüldü✓ Over Current Usb Device Hatası Alıyorum

Kullandigim usb portunun pini yamulmus ve hub ile temas halindeydi pini kaldirmam sonucu duzeldi.
  9. FurkanErgun

Çözüldü✓ Over Current Usb Device Hatası Alıyorum

Merhabalar,bugün kasamın on panelinde bulunan mavi usb portlarindan birine mouse taktim fakat guc alamadim cikartip arkaya taktim ve calistirdim sorunsuz ardindan birkac saat sonra bilgisayarimi kapattim ve ekte bulunan hatayi aldim internette buldugum cozumlerin cogunu denememe ragmen sonuc...
  10. FurkanErgun

Dragon Center Kurmayı Denedim ve Fan Hızım Düştü

Arkadaşlar merhaba bilgisayarımı ilk topladığımda dragon center yükledim ve bir süre problemsiz açıldı sonra bir ara açılmamaya başladı ve ben de çok üstelemedim.Bugün tekrar kurmayı denedim kurulum esnasında bir uyarı aldım okumadan kapattım ardından işlemci soğutucu fan hızım düştü.Bunu eskisi...
  11. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

sorma ya çok sağol 1606861450 1606861660 oyuna girdiğimde devir saati gibi olan saatte 1500mhz base 1815mhz boost da sınırlı full 1815de duruyor
  12. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

anladım çok teşekkürler vakit ayırdığın için
  13. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

ben oynamıyorum kardeşim oynuyor 1606858532 bir oyuna girip deniyorum hemen geri dönücem sana 1606858639 olmadı şu an hazırda MC var diye ona girdim aynı 180 200e düşüyor
  14. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

evet buldum yüksek performans seçili değil seçiyorum
  15. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

dengeli yazan kısımdan mı değiştiriyoruz 1606858325 anladım sağol
  16. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

işlemci i9 10850k 260 aldığım oyun Rainbow six mcde 1500 a alırken 100 200 arasına düştü 1606858109 değerlerin nasıl olması gerekiyor
  17. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

nereden bakabilirim 1606857996 güncel
  18. FurkanErgun

RTX 3080 FPS Problemi

Arkadaşlar merhaba bende msi rtx 3080 gaming x trio var başıma şöyle bir şey geldi ben dün saat öğlen 1 2 sıraları pcyi açtım sorunsuz bir şekilde oyunumu oynadım herhangi bir fps kaybı vs yaşamadım sonra pcyi kapadım akşam tekrar açtım ve oyuna girdim oyunda normalde 2k Ultra ayarlarda 230-260...
  19. FurkanErgun

Rtx 3080-Rainbow Six

hocam oyun ayarlarına giremiyorum ana menü yüklense bile 1 fps
  20. FurkanErgun

Rtx 3080-Rainbow Six

@Abdullah Hacıgül Abi sen test videoda oynamıstin nasıl ayarladığını soyleyebilir misin ?
Top Bottom