Arama sonuçları: *

1. Talha.yz

Açık Liseden Mezun Oldum Diplomam Çıkmış Mıdır?

E Devlette sorgulayabilirsin. Hemen düşmez ancak birkaç güne düşer.
  2. Talha.yz

Bir anda kız arkadaşım soğuk davranmaya başladı ne yapabilirim?

Hevesini alıp kenara bırakmış kardeşim, klasik kızlar. Geçmiş olsun.
  3. Talha.yz

Donanım Arşivi 2. 1660 Super ödüllü soru geldi!

Arkadaşlar soru 40 dakika önce soruldu. Sizce cevap neydi? Soru: Hem amd hem nvdianın en son çıkardığı çift gpu'lu ekran kartı modelleri nelerdir?
  4. Talha.yz

Cs1.6 Anlayanlar Baksın Acil Yardım

"Run in a window" seçeneği tikli, o tiki kaldırınız.
  5. Talha.yz

Mevcut video ayarlarını atar mısın?
  6. Talha.yz

Fiber mi VDSL mi----

Zaten VDSL kullanıyor ve 60 mbps alıyorsanız halihazırda fiber kullanıcısı oluyorsunuz.
  7. Talha.yz

Kızla nasıl konuşabilirim?

Sanalda çok iyi konuşabiliyorsan olay basit. "Okul çıkışında bir şeyler yapalım mı?" diye bir önceki günden sanalda sor. Boş olduğu bir güne program yapın (yemek, sinema vs.) Zaten sohbet her türlü olur. Ne kadar kendini kasarsan o kadar saçma şeyler olur, rahat olmaya bak ve en samimi...
  8. Talha.yz

bu kız neden beni engelledi

Oyun istiyor abisi
  9. Talha.yz

Başlattan Çalıştır'a gir ve "regedit" yazıp enterla... Açılan pencereden şu yola gir : HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve\Half-Life\Settings Settings'i seçtiğinde sağ taraftan ; "ScreenHeight"ın üzerine çift tıkla.Açılan ufak kutucuğa "600" yaz ve "Ondalık" seçeneğini işaretleyerek tamam...
  10. Talha.yz

Öneri Öncelik RAM mi, SSD mi olmalı ?

Ssd çok daha faydalı olur. Ben mhz için ramlerin her türlü idare edeceğini düşünüyorum.
  11. Talha.yz

Razer Black Shark V2 X seri numarası

Sol kulaklığın süngerini çıkartın orada yazıyor. Görsel olarak şuradan bakabilirsiniz; https://mysupport.razer.com/app/answers/detail/a_id/548/~/how-to-find-the-serial-number%2C-product-number%2C-or-part-number-on-a-razer-device
  12. Talha.yz

Sizce en kötü zincir market hangisi ?

şıklarda eklediğiniz bütün marketler eklemediğiniz marketlerden daha iyi. Bana kalırsa en kötü marketler BİM, A101 ve ŞOK. Fiyat konusunda hiçbir uygunluğu yok, tam tersine halkın üzerine binmeye çalışıyorlar. Şıklardaki marketlerin bazıları onlardan daha uygun ve diğerlerinin de marka değeri...
  13. Talha.yz

Benzine 1.61 TL Zam !

Evet hükümetin ekonomik olarak zorda olduğu ve halkın refahını düşürdüğü bir durum var. Ancak şu da bir gerçek ki petrol zammı ekonomik kötülüğün yanı sıra dünyadaki fiyatlardan kaynaklanmakta. Daha dün Almanya benzine %25 zam yaptı. Benzin fiyatları küreselde dolar kuru üzerinden yükseliyor...
  14. Talha.yz

Yardım 144HZ düşük ms laptop

Bugün saat 6-7 gibi indirimli gaming laptop sınırlı stokla donanım arşivi takipcilerime özel çıkacak. Donanım arşivi instagram hesabını takip et belki işine yarar.
  15. Talha.yz

Z Kuşağı Ve Di̇ne İnanma Oranı

Maalesef ki durum bu şekilde. Z kuşağı daha çok müslümanlıktan uzaklaşmakta. Tabii bunun çeşitli sebepleri var. Ailelerin dini anlatmaması, siyasal islam iktidarını sevmeyerek İslama karşı olumsuz bakış açısı, sosyal medyada İslam'ın aleyhine paylaşımların çok fazla yapılması, en önemlisi ise...
  16. Talha.yz

İstiklal Marşı'nın Kabulü İle İlgili Neler Yapabilirim

İstiklâl marşının seçimine dair sürekli anlatılan bir hikaye vardı. O hikayeye yer verebilirsiniz. Bunun yanı sıra googlea "İstiklâl marşının kabulü pano örnekleri" diye aratarak görseller kısmından örnekleri inceleyebilirsiniz.
  17. Talha.yz

Hangi bölümü seçmeliyim?

Eğer dili seviyor ve ilgiliyseniz kesinlikle dil ile ilgili bir alan seçin. Dilin yanı sıra "öğretebilirim, çocukları severim" diyorsanız tercihiniz ingilizce öğretmenliği olabilir. Atanma puanları da az ve devlette öğretmenlik yapmanın imkanları çok rahat. Hem devletten maaş alıp hem de okul...
  18. Talha.yz

Çözüldü✓ Windows SSD ile başlamıyor

Bios üzerinden USB ile windowsu kurmayı denediniz mi?
  19. Talha.yz

Arkadaşlar Lütfen film yada dizi önerin

"all of us are dead" dizisi ve "Er Ryan'ı Kurtarmak" filmi
  20. Talha.yz

PES 2021 Zorluk Düşürme

Oyunu alırken ücret ödediniz mi? Steamdan oyunu satın aldığınızda 5 6 takım olmaması gerekiyor.
Top Bottom