Neler Yeni

Kızla nasıl konuşabilirim?

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
Arkadaşlar okuldan bir arkadaşım benim yan sınıfımda. Sanalda çok rahat konuşuyoruz ama realde göz göze gelince bile utanıyoruz. Mesela bugün boş derste arkadaşlarla oturuyorduk bir anda o geldi falan ufacık konuştuk ama o da istiyor gibi ne yapabilriz

2mApoo

80+ Silver
Arkadaşlar okuldan bir arkadaşım benim yan sınıfımda. Sanalda çok rahat konuşuyoruz ama realde göz göze gelince bile utanıyoruz. Mesela bugün boş derste arkadaşlarla oturuyorduk bir anda o geldi falan ufacık konuştuk ama o da istiyor gibi ne yapabilriz
Genellikle bir kaç kere uzun soluklu bir sohbet olunca çekinme- utanma veya rahatsız olma durumları ortadan kalkıyor.
İstersen onu tek başına kolla bir yerde. Sen de bekle. İnan ki gidince, utanmadan eser kalmıyor. 1 kerelik olsun güven kendine.
Kantinde yada dışarda falan oturursunuz. Ondan sonra beraber konuşmak veya oturmak artık sorun olmaz senin için.

DefKot

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,820
İsim
DefKot
Utanmanın mantıksız olduğunu anlarsan rahat rahat konuşursun

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Korkunun üstüne gitmezsen yenemezsin.

Talha.yz

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
47
İsim
Talha Yılmaz
Sanalda çok iyi konuşabiliyorsan olay basit. "Okul çıkışında bir şeyler yapalım mı?" diye bir önceki günden sanalda sor. Boş olduğu bir güne program yapın (yemek, sinema vs.) Zaten sohbet her türlü olur. Ne kadar kendini kasarsan o kadar saçma şeyler olur, rahat olmaya bak ve en samimi arkadaşınla bir şey yapıyormuş gibi düşün.

burak9956

80+ Bronze
Ne istediğine göre değişir yani ona göre yaparsınız 😌

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Utanma git bir konu aç sevdiğin şeyler hakkında.
Düzgünlüğünü bozma bir iki konu sonrasında ortak konuda buluşursunuz öncesinde merhaba nasılsın de ondan sonra konu aç .
Muhabbet muhabbeti açar

Andromakhe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,077
İsim
AAAAA
İlgilendiği Kategoriler
Anime / Tarih /Eğitim / Siyaset / Teknoloji
cesur olun utanırsanız bu iş böyle devam eder sonra birisi kıza kapar sizde oturur izlersiniz karşındaki de insan doğa üstü bir varlık falan değil rahat olun

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sanalda çok iyi konuşabiliyorsan olay basit. "Okul çıkışında bir şeyler yapalım mı?" diye bir önceki günden sanalda sor. Boş olduğu bir güne program yapın (yemek, sinema vs.) Zaten sohbet her türlü olur. Ne kadar kendini kasarsan o kadar saçma şeyler olur, rahat olmaya bak ve en samimi arkadaşınla bir şey yapıyormuş gibi düşün.
Dostum haklısın fakat Türkiye'de yaşıyoruz. Bir kıza "Nasılsın?" bile yazsam neler olabileceğini sen düşün bu yüzden gidip. "Okul çıkışı birşeyler yapalım mı?" Demem çok zor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
963,796
Üyeler
152,119
Son üye
Muhammet21
Top Bottom