Neler Yeni

Kızı nasıl kendime çekebilirim?

Tre-x

80+ Silver
Hiçde saçma değil, cinsiyetle bir ilgisi yok bunun. Ayriyeten zaten yaklaşma demedim, seviyorsan konuşup hissettirebilirsin dedim daha ilerisine gitmemesini söyledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cinsiyetle bir ilgisi yok bu işin, tavsiyemi beğenmemiş olabilirsin ama saçma demeden önce biraz sorgula.
knk biraz utangaç kalırsan ilk kızın adım atmasını beklersen kızı kaparlar sonra oturur izlersin

Letrion

80+ Platinum
En İyi Cevap
3
knk biraz utangaç kalırsan ilk kızın adım atmasını beklersen kızı kaparlar sonra oturur izlersin
Valla çoğu kişi benim gibi düşünmüyor benim kafa yapım farklı biraz o yüzden umrumda olmaz.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Utangaçlığını ve korkunu yenmenin tek yolu onun üzerine gitmektir.

4emirrr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
442
İsim
Emir Kara
Erkek olan sensin konusu biraz doğru kızlar erkeklerden bekler genelde böyle şeyleri ve aynı zamanda çocuk kızdan hoşlanıyor kızın ondan hoşlanmasını beklerse kaybeder kızdan hoşlandığını belirticek belirtmesede iltifatlarıyla vb. niyetini belli edicek ki kızla biraz zaman geçirdikten sonra kafasında ölçsün tartsın birlikle olup olmama konusunu hoşlantısı buna göre şekillenir yoksa hep arkadaşı veya sıradan birisi olarak görebilir flört etmiyorsa
Hiçde saçma değil, cinsiyetle bir ilgisi yok bunun. Ayriyeten zaten yaklaşma demedim, seviyorsan konuşup hissettirebilirsin dedim daha ilerisine gitmemesini söyledim.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Cinsiyetle bir ilgisi yok bu işin, tavsiyemi beğenmemiş olabilirsin ama saçma demeden önce biraz sorgula.

Dahası  
Reaksiyon skoru
50
İsim
Mehmet Alper Çalışkan
Sana önerim önce kadına olan ilgini belli etmek. Bunu küçük detaylar veya kızın hayatındaki bir hobi hakkında ufak bir yorumda bulunarak yapman. Sonrasında karşındaki insan akıllı bir insan ise senin ona karşı olan ilgini fark edecektir. Asıl yapman gereken buradan sonra başlıyor. Çünkü senin ona gösterdiğin ilgiden hoşalanacak ve devamını talep edecek. Burada kendini ağırdan alman ve geri çekilmeni önderirim. tabii ki de hor ör veya görmemezlikten gel demiyorum ama öncesinde ufak tefek gösterdiğin ilginin sıklığını azalt. Karşındaki kişi bu ilgiden öncesinde egosu tatmin olduğu için hoşlandığından artık gerçekten senin ona ilgi göstermenden hoşlandığı için duygusal olarak sana yaklaşacak. Sonrası sende artık :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
73
İsim
batuhan beydoğan
gidippp konuşacaksın bu kadar basit kız tavlamak sevgili yapmak zor işler değil utanmayacaksin utanirsan naneyi yersin
Dostum 1/10 luk tipimle direk kıza açılamam arkadaş ortamında dönecek dedikodular falan kolay değil..

Berke Fitness

80+ Bronze
Dostum 1/10 luk tipimle direk kıza açılamam arkadaş ortamında dönecek dedikodular falan kolay değil..
kardesim 2-3 yil sonra o kizi da dedikodu yapan arkadaslarinin da hic birini hatirlamayacaksin onlar da seni hatirlamayacak neden insanlari bu kadar takiyorsun ki? Tipin pek bir onemi yok ozguvenli ol yeter

G.O.A.T.

80+ Platinum
En İyi Cevap
6
Dahası  
Reaksiyon skoru
26,248
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
NBA
Benim tavsiyem forum üyelerinden farklı oluyor, çoğu kişi kızı nasıl elde edebileceğin hakkında taktik veriyor ama ben hiç bir zaman öyle olmadım, benim sana tavsiyem onun sana adım atmasını beklemek. Yani kızların peşinden koşmak çok ezikçe bi durum. Yaşadıklarımdan dolayıda bu düşünceme dahada bağlı kalıyorum. Bende senin gibi lise 2'yim açtığım konulara göz atabilirsin benimde kızlarla ilgili olaylarım olmuştu.

Bu konulardaki olaylar aynı, sırayla okursan anlayabilirsin, eğer sen kızı seviyosan yavaştan bi konuşup hissettirebilirsin ona ama daha ilerisine gitme, oda seni seviyorsa o yaklaşıcaktır sana.
İdolümsün.

Kızgın Timsah

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
462
İsim
1 2
Kendin ol yeter :) Seni gerçekten seviyorsa sana bağlanır.

Top Bottom