Neler Yeni

Kızla nasıl sohbet başlatırım?

egebaranakk0

80+ Silver
İyi günler dostlar önceden de aynı kız için farklı bir konu açmıştım onu kısaca burada özetliyeceğim sonrasında farklı bir sorum olacak
Geçen 1 haftalık ara tatilden önce sınavlarımız vardı hoca 12.sınıf olduğumuz için sınav sorularını vermişti kız bir soruda sorun yaşıyormuş anlamamıştı bana sordu anlattım filan orda biraz konuştuk sonrasında bir daha konuşmadık o anda kıza karşı bir şeyler hissetmeye başlamıştım ara tatilde kızın Instagramına istek attım kabul etmedi filan sonra bi soğudum ben okul açıldı zaten kızla pek sohbetimiz olmuyor farklı sınıftayız sadece bazen bakışıyorduk filan bu hafta tekrar sınavlar başladı ( bu olaylar sayesinde sınavları sevmeye başladım :D ) 2 gün önce matematik sınavı vardı ben çalışmamıştım ne yapacağım filan derken zil çaldı hocayı bekliyoruz gelecek diye o anda kız sınıfa girdi önüme oturdu buradamı oturuyorsun dedim işte sınava çalışmadım yardımcı olurmusun diye rica ettim kız da tabii ki dedi yardımcı oldu bana sınavdan sonra teşekkür ettim ufacık konuştuk sonra bi daha konuşmadık bugün yine aynı şekilde biyoloji sınavı vardı ondan önceki gece acaba tekrar aynı sınıfa denk gelir miyiz diyordum neyse oturdum yerime hocanın verdiği sorulara bakıyordum kız girdi sınıfa görünce kalpten gidiyordum değişik hissettim. aaa yine mi sen dedi bende gülümsedim bişey diyemedim bu sınavda bitti ve bidaha konuşmadık artık bazen gidip konuşmak istiyorum ama ne konuşacağım bilmiyorum araya bir tatil daha girmeden artık kız ile en azından sohbetim olsun
Kanka çoğu kız böyledir cilve yapar ama iş ciddiye binerse reddeder yazdıklarına görede soğuk davranmış istek reddi mevzusunda da kızın takip takipçi sayısı az demek ki tanıdığı yakın çevresi var ve seni çevresinden biri olarak görmüyor kızı etkilemenin tek yolu ilgi gösterip üstüne titremen harici boş

BixiBlake

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,040
İsim
Lokman Doğan
selam güzellik sizi görünce yağız at gibi şahlanıyorum. mesaj vermezseniz dur durak bilmem
Yaz yaz

Top Bottom