Arama sonuçları: *

1. K

Yardım KASA VE ÜÇLÜ PRİZ ŞALTERİ KAPALIYKEN ANAKART RGBSİNİN SALİSELİK YANIP SÖNMESİ

Evet başlıkta belirttiğim gibi kasanın ve üçlü prizin şalteri kapalı olmasına rağmen saliselik bi anakarttaki rgb led yanıyor ve sönüyor. Ayrıca şalter kapalıyken şarja takılı telefonda elektrik almış olacak ki şarj alma sesi geldiği olmuştu üçlü priz mi değişmeliyim?
  2. K

ISINMA PROBLEMİ RTX 3060 Ti

sorun servise gidince düzeldi mi?
  3. K

cevaplarınız için teşekkür ederim 88 dereceleri gördü kart sanırım sıcaklardan dolayı çünkü yük altında ısınması hariç sıkıntılı bir durumu yok kartın furmark testini 80 derece ile tamamlamıştı zamanında. 1690119703 Dostum sistemimiz neredeyse aynı sen kaç dereceleri görüyorsun yük altında?
  4. K

Emin miyiz bir sıkıntı yok yani. 1690113724 86 yı gördüm ilk kez
  5. K

evet 1690112381 ekran kartım mı arızalı ya da bakım mı yapılmalı?
  6. K

kasa linki bu https://ventocase.com/urun/vg15fe/
  7. K

gönderme süreci için farklı bi konu açmalı mıyım? 1690111343 kasayı değiştiremem de farklı fanlar mı almalıyım?
  8. K

kasanın onu mesh ve 3 adet fan var arkada da 1 adet egzoz fanı var 1690110848 Balıkesir, hava sıcak 35 derece ustu sanırım. ama gecen ay aldıgımda da 79-80 derece oluyodu hatta 81 görüyordum. 1690110879 Ne yapmalıyım? Böyle oynamanın ne zararı olur
  9. K

ASUS DUAL marka model RTX 3060 Ti ekran kartı GTA 5 ultra ayarlarda 80-85 derece arasında fazla değil mi? Cihazı 14/06/2023 tarihinde teslim aldım garanti süreci nasıl olur? Şimdiden teşekkürler :)
  10. K

IPS monitör ekranı su geçirir mi?

arkadaşlar hız aşırtmayı ben ekranı zorlayarak yapmıyorum monitörün kendi ayarında var hatta satın alırken 165 hz olarak aldım vatandan en azından ısınması problem olur mu onu bilen varsa soylesin teşekkur ederim. monitor asus VG279QL1A
  11. K

vallahı monitor ayarlarında öyle yazıyor. monitör asus VG279QL1A
  12. K

Arkadaşlar malum yaz geldi rekabetçi oynarken monitöre hız aşırtma yaparak 144hz den 165hz'ye çıkarıyorum cihaz ısınıyor sıcaklardan dolayı ben de ara ara pamuğa kolonya dökerek monitörun ısınan kısmına sürüyorum monitör soğuyor sizce su geçirir mi veya yaptığım işlemin zararı olur mu? Kolonyaya...
  13. K

ALINACAK EN İYİ FİYAT PERFORMANS iPhone

se2 nasıl
  14. K

ALINACAK EN İYİ FİYAT PERFORMANS iPhone

Arkadaslar telefon ihtiyacım oldu almışken beni 3-4 yıl en az götürecek bir model istiyorum android kullanıyorum ve beğenmiyorum kaç yıllık iPhone 6 kamerasi bile redmi note 8 (şimdi kullandığım telefon) den iyi çekiyor oyun oynamıyorum sosyal medyayı da whatsapp Facebook Instagram dışında...
  15. K

Öneri AM4 SOKET RYZEN 7 2700X e 1300 ₺ anakart önerisi

pro modeli benim de hoşuma gitti teşekkürler
  16. K

Öneri AM4 SOKET RYZEN 7 2700X e 1300 ₺ anakart önerisi

anakart önerisi ryzen 7 2700x rgb yada ışıklandırma olmasına gerek yok wifi'a da gerek yok teşekkürler şmdiden
  17. K

MAVİ EKRAN ALIYORUM GÜNCELLEME

güncellemeyi yaptığımdan başka bir işlem var dedi sanırım %73 de bitince başlatacağım tekrardan 1608474244 güncellemeyi yüklendi hata vermedi bu kez yeniden başlatmam gerekti şuanlık hata almadım düzelmişe benziyor teşekkür ederim yine de yardımın için
  18. K

minidump nedir söylerseniz paylaşırım onarma işlemini deneyeceğim
  19. K

dün akşam aldığım ssd yi ve rami bağladım usb ile win10 kurdum internetten aldığım oem keyi girdim çalıştırdım her şey iyi gidiyordu ekran kartı driverini güncelledim sistemin eski olduğundan dolayı sadece ekran kartını güncelleyebildim ardından Windows güncelleştirmelerini yapmayı denedim...
  20. K

fan çoklayıcımı hangisine takmalıyım

tamam teşekkür ederim 1608285386 birinde giren kablo sayısı fazla olunca sorun olur diye düşünmüştüm de farketmiyorsa iyi
Top Bottom