Arama sonuçları: *

1. emre_kck

Tcl 58p733gtv televizyon alınır mı?

Bime gelmiş 16975tlye diğer yerlere göre baya bir ucuz fakat baş ağrıtmasın. Bu kadar ucuz olması kafamı karıştırdı bir sıkıntı çıkartır mı, alınır mı bu televizyon?
  2. emre_kck

hızlı şarj pil sağlığını düşürür mü

bu yaz aylarında normaldir diye düşünüyorum bu durumlar bir de bu kadar kafanıza takmayın pil sağlığını alırsınız bir powerbank geçer gider şarj problemi
  3. emre_kck

hızlı şarj pil sağlığını düşürür mü

Pil sağlığını korumak istiyorsan tam dolum yapmamaya çalış ve %20'nin altına düşmeden şarj etmeye bak.
  4. emre_kck

Yardım Prime video uhd yayın vermiyor

bu streaming platformları kaçak olarak izlemeye zorluyorlar yani. Gidip torrent 4k indirip izlicem en sonunda o olucak. Verdiğimiz parayla rezil oluyoruz : DD
  5. emre_kck

Yardım Prime video uhd yayın vermiyor

Prime video üzerinden dizi izliyorum dizilerde uhd ibaresi olmasına rağmen maksimum full hd 1080p görüntü veriyor. 100mbps internet bağlantım var uhd için gayet yeterli. Dizileri izlediğim cihaz Matepad Air. Bu durumu nasıl çözebilirim?
  6. emre_kck

Dolandırırma ihtimalim varmı?

Amazonda dolandırılmazsın fakat ürün yurtdışından geleceği için 2 3 hafta beklersin en az
  7. emre_kck

Öneri Kablosuz mouse önerisi

Bilemiceksin maalesef o yüzden alma en iyisi
  8. emre_kck

rival 3 wireless aldım. Ben steelseries ile geldim steelseries ile giderim arkadaş!
  9. emre_kck

Allah allah 10 yıldır fps oyunları oynuyorum hiç denk gelmedim. genelde zowie filan kullanılır da bilemedim. Bu yerli bi marka sanırsam. Monster gibi çinden alıp üstüne etiket basıp geçiyorlar tahminimce
  10. emre_kck

ilk defa gördüm bu markayı kaliteli midir ki bu fiyatı hak edecek kadar? ben steelseries rival 3 wireless düşünmüştüm şu anki kullandığım da steelseries gayet memnunum.
  11. emre_kck

1.5- 2.5k arası
  12. emre_kck

csgo oynuyorum. Fps için düşük gecikme süresi sunabilecek bir mouse önerir misiniz?
  13. emre_kck

cs2 rapor yollayamıyorum

ban yiyorsun oyunbozanlıktan otomatik olarak çok fazla raporlanırsan. Ben gereksiz yere oyunbozanlık banı yiyorsam millet de yesin :D
  14. emre_kck

cs2 rapor yollayamıyorum

yok hocam olmuyor zaten hilelerin ban yediği yok onlar umurumda deilde oyunbozanlık banı atamamak üzdü :(
  15. emre_kck

cs2 rapor yollayamıyorum

3 hesap da prime 6-7 yıllık hesaplar. Sıkıntıyı yaşadığım hesap bu= https://steamcommunity.com/id/emre_kck/
  16. emre_kck

cs2 rapor yollayamıyorum

dosyalar tam ki oyunda bir sıkıntı olsa diğer 2 hesabımda rapor gönderemem. Sadece main hesapta rapor gönderemiyorum. Böyle saçma bir şey olabilir mi...
  17. emre_kck

cs2 rapor yollayamıyorum

Tabii ki raporun nasıl yollandığını biliyorum ama yollattırmıyor oyun. 3 hesabım var sadece 1 tanesinde main hesabımda bu sorunu yaşıyorum. Örneğin oyunbozanlık seçip gönder diyorum alttan rapor yazısı vs bir şey çıkmıyor yani muhtemelen gitmiyor rapor. Bu durumu nasıl çözebilirim?
  18. emre_kck

steam hesabımı satmayı düşünüyorum ne kadar eder?

etmez kardeşim etmez steam hesabı satma olayı yok. Keşke forumda şu tarz konular yasak olsa millet fiyat sorma ayağına reklamını yapıyor
  19. emre_kck

steam hesabımı satmayı düşünüyorum ne kadar eder?

Steam hesaplarının satışını yaparken içinde hangi oyunların olduğunun vesaire hiçbir önemi yok. Çok para etmiyor steam hesapları içinde eşya vesaire pahalı şeyler olmadığı sürece. 500e sal diyen arkadaş fazla bile demiş hatta çünkü hesap satın alma durumlarında hesabı satan kişi hesabım çalındı...
  20. emre_kck

xbox kolu arka tarafı simetrik değil

benim kol yamuk o zaman :/
Top Bottom