Neler Yeni

cs2 rapor yollayamıyorum

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
Tabii ki raporun nasıl yollandığını biliyorum ama yollattırmıyor oyun. 3 hesabım var sadece 1 tanesinde main hesabımda bu sorunu yaşıyorum. Örneğin oyunbozanlık seçip gönder diyorum alttan rapor yazısı vs bir şey çıkmıyor yani muhtemelen gitmiyor rapor. Bu durumu nasıl çözebilirim?

Gloxy

80+ Bronze
Tabii ki raporun nasıl yollandığını biliyorum ama yollattırmıyor oyun. 3 hesabım var sadece 1 tanesinde main hesabımda bu sorunu yaşıyorum. Örneğin oyunbozanlık seçip gönder diyorum alttan rapor yazısı vs bir şey çıkmıyor yani muhtemelen gitmiyor rapor. Bu durumu nasıl çözebilirim?
bro altta report id çıkmıyosa raporun gitmiyodur dosyaları doğrulayıp denedin mi

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bro altta report id çıkmıyosa raporun gitmiyodur dosyaları doğrulayıp denedin mi
dosyalar tam ki oyunda bir sıkıntı olsa diğer 2 hesabımda rapor gönderemem. Sadece main hesapta rapor gönderemiyorum. Böyle saçma bir şey olabilir mi...

Gloxy

80+ Bronze
dosyalar tam ki oyunda bir sıkıntı olsa diğer 2 hesabımda rapor gönderemem. Sadece main hesapta rapor gönderemiyorum. Böyle saçma bir şey olabilir mi...
hocam hesapta bir problem var diyeceğimde garip, diğer iki hesabın prime mı veya rapor atmayı denediğin mi prime sadece

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük

Gloxy

80+ Bronze
3 hesap da prime 6-7 yıllık hesaplar. Sıkıntıyı yaşadığım hesap bu= https://steamcommunity.com/id/emre_kck/
hocam dmde falan rapor atıp dener misin altta id falan çıkmıyorsa raporun gitmiyodur yani dosyaları doğrulamak dışında oyunu direkt silip bir de dosyalar kısmından silmek ile düzelebilirde değer mi bilmiyorum mailde atabilirsin hemen dönmezler tabi ama elbet dönerler

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
hocam dmde falan rapor atıp dener misin altta id falan çıkmıyorsa raporun gitmiyodur yani dosyaları doğrulamak dışında oyunu direkt silip bir de dosyalar kısmından silmek ile düzelebilirde değer mi bilmiyorum mailde atabilirsin hemen dönmezler tabi ama elbet dönerler
yok hocam olmuyor zaten hilelerin ban yediği yok onlar umurumda deilde oyunbozanlık banı atamamak üzdü :(

Forum Fedaisi

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
605
İsim
Bahadır
kafani takmana gerek raporlasan ne olucak sanki

emre_kck

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
253
İsim
Emre Küçük
kafani takmana gerek raporlasan ne olucak sanki
ban yiyorsun oyunbozanlıktan otomatik olarak çok fazla raporlanırsan. Ben gereksiz yere oyunbozanlık banı yiyorsam millet de yesin :D

Top Bottom