Arama sonuçları: *

1. A

Binance vs Binance TR

binance türkiyeden çekildi sanırım orda işlem yapabilirsin ama bankaya para transferi yapamazsın diye biliyorum. parayı ancak binance tr atıp bankada kendi adına hesaba atabilirsin
  2. A

Coinler düşmüşken alınır mı yoksa beklemeli miyiz

hiç bulaşma kazansan bile başkalarının parasını almış olacaksın kimseye tavsiye etmiyorum. btc 1 tl'ye bile düşse yükselme ihtimali %100 bile olsa alma sakın. şuan ağlayanların nerdeyse tamamı zenginlik peşinde koşanlar. 1 yatırayım 1000 kazanayım düşüncesinde olanlar
  3. A

Çözüldü✓ Arkadaşım: (Sabah telefonuma update yaptım ve böyle oldu)

wipe data (veri sil) seçeneğini deneyin verileriniz silinir. açılmazsa mcbur bilgisayar bağlayıp yazılım atmalısınız
  4. A

Monitörü sunta tahtaya sabitleyebilirmiyim

2kg bir şey değil ama suntalar çabuk kırılabiliyor foto atar mısın tahtanın alt kısmı ve üst kısmının bakayım
  5. A

USDT ikinci UST mi oluyor?

Para değer kaybetmesin diye usdt aldım o bile çöktü bu kriptoda gerçekten hayır yok usdt yerine gelsin satıcam. bilsem gram altına basardım parayı bankada dursaydı öyle.zaten hepi topu 12k para var oda çöpe gitmesin başka param yok :F:
  6. A

😮Kripto'da şok! Luna Coin %99 düştü!

kriptonun ne olduğuyla ilgilenmiyorum sistemi bizi ilgilendirmez insanların çoğunun ne amaçla kullandığını biliyorum kolay yollan para kazanmak. evet ben de kolay yoldan para kazanmak için atladım boğa sezonunda çok fazla kar edebilirdim en dandik meme coin bile %400 kar bırakıyordu ama...
  7. A

sana kumar olmadığını düşündüren şey nedir ? ha şunu söyliyebilirsin biraz daha tecrübeli kişilerin ve balinaların(tecrübeye gerek yk parası yeter) tecrübesiz kişileri soyup soğana çevirdiği bir masa diyelim. 1-50 kaldıraçlı sistem zaten tamamen kumar hatta kumarın bile ötesi. birbirlerini...
  8. A

Altin Pi̇yasasından Anlayan Yardımcı Olabi̇li̇r Mi̇?

senin dediğin de var tabi buna sebep olan akepe hükümet değişirse ülkeyi işi bilen kişiler gelirse piyasa güveni oluşur dolar almana gerek kalmaz. güvensiz ortanda haklısın paranın değerini korumak için mecbur alırsın. akepe ülkeyi işte bu şekilde bitirdi güvensiz ortam yaratarak
  9. A

Altin Pi̇yasasından Anlayan Yardımcı Olabi̇li̇r Mi̇?

altın iyi ama enflasyon altından daha çok kazandırıyor fırsatçılara altın 905tl den aldın diyelim 970tl oldu diyelim arada %7,21 kar edersin ama bir tuvalet kağıdı alsan mesla 10 tl yarın enflasyondan 20tl olur %100 kar edersin satarsan tabi. bu yüzden bazı kişiler demir stoklayıp çart çurt...
  10. A

insanların bu tür kumar masalarında kaybetmeleri üzücü umarım ekran kartı fiyatları düşerde sevinen kumarcılar değil biz oluruz
  11. A

❌İndirim Bitti! Yemeksepeti bedava yemek alma - Son gün 15 mayıs 23.59

benim satıcı dolandırıcı çıktı teslim etmediği halde teslim edildi yazıyor :oops: şikayete yazdım dükkana geldi aldı yazdı sonra ben yalan söylüyor deyince kurye yok yarın gelicek yazdı bilemiyorum artık ne olur
  12. A

17.000TL'ye İ9 9900K-Gtx 1070'li Sistem Nasıl?

17k mı şaka mı garantili sıfır daha iyi pc alınır. yukarda atılan 3060 oc döver 1070'i onu al 15k ya
  13. A

Monitörü sunta tahtaya sabitleyebilirmiyim

iki tane kola peti al kes onları birini tahtanın önüne diğerini arkasında tut vidala yoksa sunta hemen kırılır. sunta çabuk kırılabiliyor
  14. A

Bitcoini sert düşüş atağı

full hd büyük seviş izliyoruz şuan hala anlamayanlar var. parayı kontrol eden sadece balinalardır. her türlü manipülasyona açık bir dijital paraya kim güvenip para yatırıyor. kripto para denerek kumar masası kurulmuş resmen kazanan sadece kasa
  15. A

Windows 10 sıfırlamada dondu

harbiden 10 saat bekledin mi :oops: bas formatı uğraşma sıfırlamayla
  16. A

HDD Mi Daha Hızlı USB Mi ??

usb 2.0 çok yavaştır. usb 3.0 destekli flash bellekse ve bilgisayarın destekliyorsa hızlar aynı olur hhd ile 80mb/s 150mb/s civarında satılmakta 3.0 flash bellekler. hdd hızı 100 mb/s civarındadır. bazen 128 gb sata ssd 265tl falan geliyor. bir ssd almanı öneririm 500mb/s hıza sahiptir genelde
  17. A

Donanımı güvenle kaldırda SSDnin olması

bios eski olabilir güncelleme varsa atarsan düzelebilir deniyebilirsin. 2009 biosa normal sanırım 2012 ve üzeri bios atarsan sanırım ssd yazabilir. piyasaya bazı sahte samsung ssdler sürüldü orjinal mi değil mi kontrol et. internette bakarsan nasıl kontrol edebileceği öğrenirsin
  18. A

Cumhurbaşkanı konuşunca dolar neden artıyor ?

malum şahsiyet konuşunca dolar neden artıyor bilen var mı ? ben sahsen bilgisiz olduğunu kameralar karşısında kıvırttığını düşünüyorum. prompter olmadan konuşmayı bile beceremeyen tek bilgisi inşaat sektöründe rant kovalamak olan biri nasıl 20 yıl başta kalabildi? o mu çok zeki yoksa biz mi çok...
  19. A

GümrükMüdürlüğü cimer'de vergi itirazıma olumsuz cevap verdi

onlardan korkan onlar gibi olsun :D
  20. A

GümrükMüdürlüğü cimer'de vergi itirazıma olumsuz cevap verdi

küfürlü mesaj attım gümrük müdürlüğüne got büyütüyorsunuz haram vergi paralarıyla diye sorun olur mu :D
Top Bottom