Neler Yeni

Binance vs Binance TR

Satashke

80+ Bronze
Arkadaşlar Google play store girip binance indirmek istedim. Fakat bi normal Binance var bir de BinanceTR. Farkları nelerdir ? Hangisini önerirsiniz ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
fatih
binance türkiyeden çekildi sanırım orda işlem yapabilirsin ama bankaya para transferi yapamazsın diye biliyorum. parayı ancak binance tr atıp bankada kendi adına hesaba atabilirsin

LineaTurco

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,045
İsim
Zeki Müren
Arkadaşlar Google play store girip binance indirmek istedim. Fakat bi normal Binance var bir de BinanceTR. Farkları nelerdir ? Hangisini önerirsiniz ?
Binancetan bankaya para atmak için binance tr'ye atmanız gerekir

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
İkisini de indirmen gerekiyor.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Farkı Binance'e para atmak için BinanceTR üzerinden transfer yapman gerekiyor. Normal Binance'i kullan daha iyi çok daha fazla coin çeşidi var.

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Farkı Binance'e para atmak için BinanceTR üzerinden transfer yapman gerekiyor. Normal Binance'i kullan daha iyi çok daha fazla coin çeşidi var.
Farklı hesaba dolar atarken veya dolar banka hesabıma binancedeki dolarları atarken de TR versiyonu kullanmak zorunda mıyım? Tüm işlemleri dolar üzerinden yapacağım çünkü.

OnurCiftci26

80+ Bronze
Farklı hesaba dolar atarken veya dolar banka hesabıma binancedeki dolarları atarken de TR versiyonu kullanmak zorunda mıyım? Tüm işlemleri dolar üzerinden yapacağım çünkü.
TR kullanmak zorundasın ama TL olarak işlem yapılıyor bankadan Dolar transfer edilmiyor diye biliyorum.

Satashke

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
TR kullanmak zorundasın ama TL olarak işlem yapılıyor bankadan Dolar transfer edilmiyor diye biliyorum.
Mecburen 2 sini de indireceğim. Tüm işlemleri Binance'den yapıp paramı çekmek istersem BinanceTR kullanacağım. Böyle işliyor sanırım doğru anladıysam ?

ulboli

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Ulaş Işık
Yani Binance kullanıyorsam mecburen BinanceTR de kullanmak zorunda olacağım
BinanceTR'ye para aktarıp ordan da Binance hesabına aktarabilirsin. Böylelikle BinanceTR'yi sadece para yatırma ve çekme olarak kullanırken al-sat işlemlerlerini Binance'da yapabilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
966,121
Üyeler
152,617
Son üye
Handan Şahin
Top Bottom