Arama sonuçları: *

1. H

Yardım BIOS'da SSD görünmüyor

Bilgisayarımı hızlandırmak adına SSD aldım. Macrium Reflect uygulamasından HDD içindeki verileri SSD'ye kopyaladım. Windowsu SSD'den başlatmak için BIOS'a girdiğimde ise SSD'yi hiçbir şekilde boot menüsünde bulamadım. Yardımlarınızı bekliyorum. Bilgisayarımda SSD gözüküyor. (C ve E bölünmüş...
  2. H

Yardım DP/HDMI çıkışlı ekran kartına VGA girişli monitör bağlamak

Merhabalar. Kardeşime yeni bir sistem toplayacağım fakat evde eski monitörüm olduğu için monitöre ekstra para vermek istemiyorum. Sorun şu ki eski monitörümde sadece VGA girişi var ve almayı düşündüğüm ekran kartında VGA yok ne yazık ki. İkisini birbirine aşağıdaki gibi bir dönüştürücü kablo ile...
  3. H

Yardım Yardımlaşma Aliexpress Kampanyası! 8 TL'ye 300 TL'lik Klavye+Mouse Set Almak!

Slash Price Now! I found this fantastic bargain! Items for 99% off!! https://a.aliexpress.com/_m0ZD4Pp
  4. H

Şu an 5700 xt almak mantıklı mı? (Bütçe 8500TL)

Bende aynı bütçe de arıyorum. Şöyle bir sistem topladım 9280₺ yapıyor itopyada. - AMD RYZEN 5 3600X MPK 3.8GHz 32MB Önbellek 6 Çekirdek AM4 7nm İşlemci - MSI B450M-A PRO MAX 4133MHz(OC) DDR4 Soket AM4 M.2 HDMI DVI mATX Anakart - 2 Adet x GSKILL 8GB Ripjaws V Siyah 3200MHz CL16 DDR4 Single Kit...
  5. H

10k sistem + monitör önerisi 31.10.20

10k bütçem var sistem + monitör önerilerinizi bekliyorum. Link olarak atabilirseniz ayrıca mutlu olurum. Şimdiden teşekkürler.
  6. H

Max 8500tl pc önerisi

İtopya üzerinden kendim için topladım daha almak nasip olmadı. Uzmanı değilim bu işin videolardan izlediğim kadar biliyorum bi hata olduysa affola. Bu şekilde sistem 8.749tl yapıyor. SSD'den biraz kısıp bütçene göre ayarlayabilirsin. İnşallah yardımcı olabilmişimdir. 1 x CORSAIR 16GB (2x8GB)...
  7. H

Öneri Maksimum 3400TL bütçe ile laptop önerilerinizi bekliyorum.

Bir arkadaşıma ödevler için lazım. Öyle cok oyun oynayan birisi değil. Genelde FM oynar ama ilerde belki sıkılır diye giriş seviyesi bir ekran kartı da olabilirse için güzel olur. Birde freedos olmasın mümkünse şuan işletim sistemi yükleyebilecek veya yükletebilecek durumda değil. not: model...
  8. H

EL Capitan kargo hk.

Kargo evde bulamazsa o bölgeden sorumlu şubeye gönderilir 3 gün içinde almazsan iadeye konulur
  9. H

Rampage RM K18 Double & 150TL Kulaklık Öneri

Rampage RM K18 Double modelini satın almıştım. Elime yeni ulaştı. Daha önce oyuncu kulaklığı kullanmadığım için bilmiyorum fakat bu beni oyunlarda ses kasma konusunda pek tatmin etmedi gibi. Bu fiyata bu durum normal mi? Yoksa bunu iade edip önereceğiniz başka bir kulaklık mı alıyım? 1588416262...
  10. H

DA yeni uygun fiyatlı sistem

Ne zaman geleceği konusunda bilgisi bulunan var mı? Geçen haftalarda bununla ilgili bir story gelmişti fakat ondan sonra bir bilgi geldiyse kaçırdım sanırım
  11. H

Yardım WIFI gidip duruyor

İnternetle alakası olduğunu düşünmüyorum. Sorun modemde sanırım fakat daha önce böyle olmuyordu ve son günler sıklaştı. Sorun tam olarak şöyle ki modemin ışıkları yandığı halde bir anda kayboluyor. Telefondan ya da laptoptan hiçbir şekilde göremiyorum modemi
  12. H

Yardım WIFI gidip duruyor

Modemin ışıkları sorunsuz bir şekilde yanmasına rağmen wifi sürekli olarak gidiyor ve modemin fişini çıkarıp takmadan geri gelmiyor. Yardımcı olabilecek varsa çok sevinirim.
  13. H

1700₺ bütçe ile telefon önerisi

Samsung M30s e bakabilirsin
  14. H

DA yeni düşük bütçeli sistem ne zaman çıkar?

Sizce bugün çıkabilir mi? 23 nisan özel gibisinden?
  15. H

Forum içinde 2. el ürün alım satımı yasak mı?

Forumda bu durum yasak mı?
  16. H

Yardım OYUNLARDA SES KASAMAMA

cs1.6 oynuyorum da onda da var zaten o ayar ama olmuyor genede 1587604689 yeni pc alınca alıcam onu da şuan için bu kulaklıkda gayet işimi görüyor ve rahat da açıkcası 1587604722 normalde stereo kullanabiliyorum ama oyunlarda olmuyor sadece
  17. H

Yardım OYUNLARDA SES KASAMAMA

Selamlar. Bilgisayarımda şuan telefonun kulaklığı kullanıyorum oyunlarda dahil olmak üzere. Müziklerde veya testlerde sesleri sağ ve sol olarak net şekilde ayrı olarak verebiliyor fakat cs ve halflife oynarken sesleri kesinlikle geldiği yönden vermiyor hep aynı şekilde bunu düzeltmenin bir yolu...
  18. H

Öneri 150TL R36 benzeri kulaklık

yok kanka önemli değil şekli uzun kullanımda beni rahat ettirsin yeter
  19. H

Çok teşekkürler fakat bunlar istediğim kriterde değiller.
  20. H

150tl civarı Rampage r36ya şekil olarak benzeyen bildiğiniz bir kulaklık var mı? Önemli olan bu kulaklık değil zaten buna benzer bir sürü kulaklık var piyasada. Sadece kulak yerleri olarak tam yuvarlak olmasın ve kafanın üstündeki kısım kademeli şekilde olsun. Bu özellikleri taşıyan bildiğiniz...
Top Bottom