Neler Yeni

EL Capitan kargo hk.

Mishakal

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
43
İsim
emrecan istek
Herkese hayırlı ramazanlar.

Beyler 21 Nisan'da EL Capitan'ı sipariş verdim.

Şimdi incehesap'la görüştüm montajı bitmiş bugün yarın kargoya verilir diyor. Bence 11 Mayıs'tan sonra kargoya verilir.

Yani kısaca yüksek ihtimal bilgisayarın bana gelişi 11 Mayıs'tan sonrasını bulur.

Daha önce incehesap'la görüştüğümde 4 Mayıs'ta kargoya verilir denmişti. Bende o yüzden 1 hafta sonra olan 11 Mayıs'tan sonrasına 3 gün nöbet yazdırdım.

11 Mayıs'tan sonra geleceğini varsayarsak kargonun benimde işte olduğumu düşünürsek kargo hangi şubeye iade olur. İlk çıktığı yere mi yoksa en yakın Yurtiçi Kargo şubesine mi ?

Çünkü en yakın Yurtiçi Kargo bana 30 sn uzaklıkta. Oraya iade olursa benim işime çok çok yarar.

Ayrıca 21 Nisan'da sipariş verip eline ulaşan oldu mu ?

Teşekkürler.

Beratesk1

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
Berat eskimez
Ben de 23 ünde verdim siparişi daha tık yok 12 gün oldu

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik

cgtytrn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
229
İsim
Çağatay Turan

Şimdi incehesap'la görüştüm montajı bitmiş bugün yarın kargoya verilir diyor. Bence 11 Mayıs'tan sonra kargoya verilir.

Yani kısaca yüksek ihtimal bilgisayarın bana gelişi 11 Mayıs'tan sonrasını bulur.

Daha önce incehesap'la görüştüğümde 4 Mayıs'ta kargoya verilir denmişti. Bende o yüzden 1 hafta sonra olan 11 Mayıs'tan sonrasına 3 gün nöbet yazdırdım.

11 Mayıs'tan sonra geleceğini varsayarsak kargonun benimde işte olduğumu düşünürsek kargo hangi şubeye iade olur. İlk çıktığı yere mi yoksa en yakın Yurtiçi Kargo şubesine mi ?

Çünkü en yakın Yurtiçi Kargo bana 30 sn uzaklıkta. Oraya iade olursa benim işime çok çok yarar.

Teşekkürler.
Bu hafta içi verilir bence kargoya seninki

Dahası  
Reaksiyon skoru
10
İsim
Ahmet Veli
BEN İPTAL ETTİM 4 GÜNDÜR PARAMI YATIRMADILAR GERİ NASIL BİR ŞEY BU İNCEHESAP ÇÖZEMEDİM BEN HİÇ

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Hafta sonları çalışmıyorlar.
Ben de 23 ünde verdim siparişi daha tık yok 12 gün oldu
Ben ayın 19 unda akşam saat 22:00 da verdim dün kargoya verildi tahmini teslim tarihide 7 Mayıs yani Perşembe günü benim elime geçecek
sitesinde grafik driver ı var indirsem her hangi bir sıkıntı yaşar mıyım ?
BEN İPTAL ETTİM 4 GÜNDÜR PARAMI YATIRMADILAR GERİ NASIL BİR ŞEY BU İNCEHESAP ÇÖZEMEDİM BEN HİÇ

e_capkan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
emre çapkan
Benim jargon bugün geldi
Kargo etiketinde tel numaram yoktu
O yüzden SMS gelmedi ve yurtiçi kargoda gözükmüyordu
Hazırlandıysa kargoya verilir

Xeraton

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
893
İsim
Halil İbrahim Memiş

Teşekkürler.
kimse soruna cevap vermemiş evine en yakın olan da kalır

huooops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tunahan Çakır
Kargo evde bulamazsa o bölgeden sorumlu şubeye gönderilir 3 gün içinde almazsan iadeye konulur

Top Bottom