Neler Yeni

Yardım OYUNLARDA SES KASAMAMA

huooops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tunahan Çakır
Selamlar. Bilgisayarımda şuan telefonun kulaklığı kullanıyorum oyunlarda dahil olmak üzere. Müziklerde veya testlerde sesleri sağ ve sol olarak net şekilde ayrı olarak verebiliyor fakat cs ve halflife oynarken sesleri kesinlikle geldiği yönden vermiyor hep aynı şekilde bunu düzeltmenin bir yolu var mı?

Nötr0n

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
96
İsim
Salih GÜNEŞ
Selamlar. Bilgisayarımda şuan telefonun kulaklığı kullanıyorum oyunlarda dahil olmak üzere. Müziklerde veya testlerde sesleri sağ ve sol olarak net şekilde ayrı olarak verebiliyor fakat cs ve halflife oynarken sesleri kesinlikle geldiği yönden vermiyor hep aynı şekilde bunu düzeltmenin bir yolu var mı?
CS:GO'da Ayarlarda 3D Ses Efektler var onu açık yap büyük ihtimalle sorun düzelecektir.

_Eld

80+
Ucuz yollu bi oyuncu kulaklğı almaya bak sıkı oyuncuysan kulakiçi kulaklık uzun sürelerde rahatsız ediyodur.
Rampage falan güzel işler çıkarıyor düşük bütçeli kulaklıklarda.

huooops

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Tunahan Çakır
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
CS:GO'da Ayarlarda 3D Ses Efektler var onu açık yap büyük ihtimalle sorun düzelecektir.
cs1.6 oynuyorum da onda da var zaten o ayar ama olmuyor genede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ucuz yollu bi oyuncu kulaklğı almaya bak sıkı oyuncuysan kulakiçi kulaklık uzun sürelerde rahatsız ediyodur.
Rampage falan güzel işler çıkarıyor düşük bütçeli kulaklıklarda.
yeni pc alınca alıcam onu da şuan için bu kulaklıkda gayet işimi görüyor ve rahat da açıkcası
Mesaj otomatik birleştirildi:

normalde stereo kullanabiliyorum ama oyunlarda olmuyor sadece

Top Bottom