Neler Yeni

İnceleme Yeni F/P Kralı Olabilecek mi? Ajazz AJ199 4K Wireless Gaming Mouse

asafiso

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Asaf Fiso
hocam aj139 modeline denk geldim tekrardan kararsız kaldım sizce hangisi alınır (4k ile işim yok aj139 daha büyük olduğundan elime daha iyi otururmuş gibi hissettiğimden onu da değerlendirmeye başladım)

aj139 hakkındaki genel kötü yorum şarj olmaması hakkında ama 2. fabrika çıkışlı seride bu sorunun yaşanmadığını söylüyorlar sizce bu sorun başıma gelebilir mi?

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
hocam aj139 modeline denk geldim tekrardan kararsız kaldım sizce hangisi alınır (4k ile işim yok aj139 daha büyük olduğundan elime daha iyi otururmuş gibi hissettiğimden onu da değerlendirmeye başladım)

aj139 hakkındaki genel kötü yorum şarj olmaması hakkında ama 2. fabrika çıkışlı seride bu sorunun yaşanmadığını söylüyorlar sizce bu sorun başıma gelebilir mi?
Anlamlı fark yok sayılır. Eline daha iyi oturacağını düşündüğünü alabilirsin hocam

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Postac Catsop
Elime geçerse kıyaslarım başkan, M800 Pro varken bir de Ultra'sını aldırmayın bana :giggle:

Bence sorun yaşamazsın, R5 7600 var bende, %7-10 civarı işlemci kullanımını arttırıyor mouse (yaklaşık değerdir)
Hocam bu mouse u aldım da 4k dongle kullanmayı düşnmüyorum bluetooth adaptör mu lazım wireless olmasi icin

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Hocam bu mouse u aldım da 4k dongle kullanmayı düşnmüyorum bluetooth adaptör mu lazım wireless olmasi icin
Yoo yazılım zaten 1k olarak default geliyor. Ekstra hiçbir ayar yapmazsan zaten 1kda kullanmış olursun

kivanctas

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,577
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Yani knk donglesız olmuyor he ayrıca driver kurarsan 4k ya cikiyor oyle mi
Evet, Dongle olmadan kablösüz kullanamazsın. Çünkü ekstra bir USB çıkmıyor. Farenin sana gelişi 1k, eğer 4K kullanmak istersen yazılımından Polling Rate'i 4000Hz'e çekmen gerekiyor.

Arif0

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
461
Türkiye?! Dostum gemide yaşıyorum tr ne ya?
İsim
Arif hantal
İlgilendiği Kategoriler
Oyun sonra oyun sonra oyun sonra…. üni snavı?
Steam
Arshimet (şöyle iki kılıç tunan adam pp li/ sao anime)
Discord
arshimeth#5168
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam
Hocam farcry açar mı ?

postac

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
23
İsim
Postac Catsop
Evet, Dongle olmadan kablösüz kullanamazsın. Çünkü ekstra bir USB çıkmıyor. Farenin sana gelişi 1k, eğer 4K kullanmak istersen yazılımından Polling Rate'i 4000Hz'e çekmen gerekiyor.
Bluetooth bağlanmaz mı 1k dongle sız

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
907,125
Üyeler
140,773
Son üye
Deta
Top Bottom