Arama sonuçları: *

1. P

FİFA 22 gecikmeli tepki veriyor

Fifa 22'yi PC'de dualshock ile oynarken 1 sn'ye yakın gecikiyor hareketler bunu sebebi nedir Dualshock kablosuz bağlı şimdiden teşekkürler
  2. P

Yardım Acer Nitro 5 kasma ve oyundan atma ve kasma sorunu

benim sorum şu neden laptop 1 günde değişti
  3. P

Pardon bi an sinirlerime hakim olamadım yani 9 k ya laptop aldım ama düzgün çalışmıyor bide onun siniriyle. ısı değerlerinin oyunua girip atıyorum hemen 1643795613 battlefield 1 yüksek ve ultra ayarlarda 1643795660 pardon bu (önceki biraz bekleyince)
  4. P

yav anladık ram de ram 1 gün önce yağ gibi akan laptop 1 gün sonra neden düzgün çalışmasın Allah aşkına ne rammiş be alınca sanki her şey düzelecek. Bir şey ters diyorum ram diyorsun
  5. P

zaten almayı planlıyorum o zaman içinde bi sorun var mı diye bakacağım ama sorun yalnızca fh5 değil
  6. P

Merhabalar ben yaz tatilinde bilgisayarı aldım. İlk zamanlarda hiç bir problem olmamasına rağmen son zamanlarda girdiğim oyun ne olursa olsun takılma kasma ve en sonunda hata verip masaüstüne dönüyor. Bu sorun ilk forza horizon 5 te başladı;oyunu birkaç gün oynadım ki hiçbir problem yoktu...
  7. P

fps ve kasma sorunu (fortnite)

en düşükte oynuyorum ona rağmen kasıyor ve gereksinimlerii karşılıyor
  8. P

yinede kasıyor ama cevap verdiğin için sağol
  9. P

merhabalar ben bilgisayarımda fortnite oynuyor fakat yüksek bir oranda hep kasıyor bilgisayarımın özellikleri ekran K. geforce gtx 1650 işlemci ryzen 5 4600H 8 gb ram ve tabikide win 10 64 bit ne yapmam gerekiyor sorun ne yardımcı olursanız sevinirim
  10. P

Yardım Oyunlarda Düşük Fps alıyorum

çok sağol dediklerini yaptım ve işe yaradı
  11. P

laptop performansı düşük olabilir ama normalde fortnitede düşük ayarlarda 600 fps görmesi gerek
  12. P

sorun o mu bilmiyorum ama nasıl yapılır onuda bilmiyorum (laptop yeni)
  13. P

selam ben daha geçen günlerde yeni bir laptop aldım Markası ve modeli Acer Nitro 5 515-44 1 tb hdd ve 256 gb ssd'si var 8 gb ram e sahip amd ryzen 5-4600h işlemci ve 1650 ti ekran kartı var fakat bunlara rağmen oyunlarda kasmay yaşıyorum fortnitede orta ayarlarda (neredeyse düşük) en fazla 31...
  14. P

Yerel Disk Data doluyor ne yapmalıyım

Bilgisayarı yavaşlatıyor mu bilmem ama genede datayı temizlemek istiyorum windows 7 kullanıyorum yardımcı olursanız sevinirim
  15. P

Yardım bilgisayarıma yeni işlemci almalı mıyım (laptop)

teşekkürler eğer 1617781832 böyleyse alıcam
  16. P

rtx 2060 a 16 gb kullanın diyorlar arttırmalı mıyım
  17. P

Lenovo Legion Y540-15IRH 15" Core i5 2,4 GHz - SSD 512 Go - 8 Go - NVIDIA GeForce RTX 2060 AZERTY - Français reconditionné | Back Market
  18. P

peki rtx ve i5 9300h darboğaz yapar mı 1617780749 2060
  19. P

arkadaşlar yeni bir bilgisayar alacağım ama dediğim çoğu kişi işlemci zayıf diyor bu konuda ne yapmalıyım işlemci değiştirmeli miyim eğer değiştirmeliysem ne takmalıyım
Top Bottom