Arama sonuçları: *

1. Z

195 olur muyum acaba ?

Gözün doysun la 184 boy daha ne istiyon.
  2. Z

İşten ayrıldım şuan işssizim

Yemekte iyi değilim zaten sokakta dağıtımda 0 o konuda elimden hiç bişi gelmez.
  3. Z

Hiç kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim?

Aynen öyle kral
  4. Z

Olabilir kardeşim Türk olmaktan gurur duyuyorum ama Türk olmayı ben seçmedim geçmiş geçmişte kaldı.
  5. Z

Bu ülkede doğmayı ben mi seçtim peki ?Neye göre bu algı?
  6. Z

İşten ayrıldım şuan işssizim

1 hafta önce kadar a101 deydim ayrıldım işten anlaşamadığım için kimseyle.Peder şuan şehir dışında haftaya gelicek eylül başı.Annemle babam ayrı annemlerde bir gün aradı dedi faturanı suyunu falan ödüyorum dedi 11-12 lere kadar yatmak yok dedi haklı eyvallah ama şuanda iş bulamıyorum ve haftaya...
  7. Z

Çevrem de sıkıntı yok kendi halimdeyim kimseyle derdim yok genel anlamda bunalımdayım.
  8. Z

Epifiz plaklarım kapalı mı? Röntgen pelvisten çekildi.

Boyun kaç başkan?
  9. Z

Öyle hocam Allaha isyan falan yok ben sadece insanlara niye bir şey kanıtlamak zorundayım onu çözemiyorum yok hayatta başarılı ol falan filan hep bir herkese iyi görün ben ne isem oyum kimseye de bir şey kanıtlamak zorunda değilim.
  10. Z

Keşiş hayatı çok iyi onun müslüman hali ne insan var ne şehir hayatı sadece doğa ve kendin shaolin olayı gibi idman doğa ve kendin yeni yaşam tarzı.
  11. Z

Bu dünyaya bir kere geldik eyvallah ama doğduğum ülkeyi cinsiyeti genetiği vs ben seçmedim.Çoğu insan hayatta bir yere gelmeye çalışıyor ama çoğunluk para saygı şöhret için patronuna veya üstüne bir şey kanıtlama peşinde.Siyaset politika vs bu işleri de bıraktım fakat doğduğum ülkeyi de ben...
Top Bottom