Neler Yeni

Epifiz plaklarım kapalı mı? Röntgen pelvisten çekildi.

telporat

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
İsmail Güngören
Geçen doktora gittiğimde doktora aynı zamanda epifiz plaklarımın kapanıp kapanmadığını da sormak istedim o da bir röntgen verdi. Gittik çektirdik röntgeni ama adam pelvisten çekmiş. Genelde bileğe vb. bakılıyor ama sanırım oradan da anlaşılabiliyor. 19 yaşında olmama rağmen adam hala açık ve seneye kapanır dedi. Epifiz plağından anlayan ya da tıp okuyan arkadaşlar varsa bir yorum yapabilir mi? Geç ergenliğe girdiğim için belki daha farklı yorumlanabilir diye düşünüyorum. Baba tarafı hep geç ergenliğe girmiş 20+ yaşlara kadar uzamışlar. Siz de bir bakabilir misiniz?

Ekler

• Screenshot 2024-08-21 at 11.41.14.png
    Screenshot 2024-08-21 at 11.41.14.png
    3.1 MB · Hit: 30
Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Arda Akel
Geçmiş olsun kardeşim benim. Dualarım seninle dostum.
Oğloooom, doktor muyuz lan biz! Şaka, takılıyorum sadece. :D

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Geçen doktora gittiğimde doktora aynı zamanda epifiz plaklarımın kapanıp kapanmadığını da sormak istedim o da bir röntgen verdi. Gittik çektirdik röntgeni ama adam pelvisten çekmiş. Genelde bileğe vb. bakılıyor ama sanırım oradan da anlaşılabiliyor. 19 yaşında olmama rağmen adam hala açık ve seneye kapanır dedi. Epifiz plağından anlayan ya da tıp okuyan arkadaşlar varsa bir yorum yapabilir mi? Geç ergenliğe girdiğim için belki daha farklı yorumlanabilir diye düşünüyorum. Baba tarafı hep geç ergenliğe girmiş 20+ yaşlara kadar uzamışlar. Siz de bir bakabilir misiniz?
el bilek varsa bakayım dostum 18im ben benimkide kapalı değil

+5 cm var hocam ( tıpçı değilim kemik aralığından tahmin sadec)

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
970,957
Üyeler
153,477
Son üye
Emreaysen06
Top Bottom