Neler Yeni

Hiç kimseye bir şey kanıtlamak zorunda değilim?

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
Bu dünyaya bir kere geldik eyvallah ama doğduğum ülkeyi cinsiyeti genetiği vs ben seçmedim.Çoğu insan hayatta bir yere gelmeye çalışıyor ama çoğunluk para saygı şöhret için patronuna veya üstüne bir şey kanıtlama peşinde.Siyaset politika vs bu işleri de bıraktım fakat doğduğum ülkeyi de ben seçmedim yok ülkene hizmet et insanlara hizmet et bu dünyaya gelmeyi de ben seçmedim ki?Kime neyi kanıtlıyıcam?Annem ve babama aynı şekilde beni yaptılar fakat benim rızam var mıydı?Benden bir şey beklemeleri de anlamsız .Bu arada Allaha şükür müslümanım burda Allaha vs isyan yok haşa sadece durumu insanlar üzerinden örnek verdim.

Dahası  
Reaksiyon skoru
178
İsim
Kadir
Hocam Hua Dağı keşişleri olarak sizi de aramızda görmek isteriz.

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam Hua Dağı keşişleri olarak sizi de aramızda görmek isteriz.
Keşiş hayatı çok iyi onun müslüman hali ne insan var ne şehir hayatı sadece doğa ve kendin shaolin olayı gibi idman doğa ve kendin yeni yaşam tarzı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
79
İsim
Arda Akel
Allah sabır ve kolaylık versin hocam. Unutmayın, Allah Sevdiği Kuluna illaki Yol Gösterir, Zorluk Çıkarmaz.
Çıkarırsa da Seni Sınava Çekmek, Denemek ve Hayata Hazırlamak için Çıkarır. :)

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Allah sabır ve kolaylık versin hocam. Unutmayın, Allah Sevdiği Kuluna illaki Yol Gösterir, Zorluk Çıkarmaz.
Çıkarırsa da Seni Sınava Çekmek, Denemek ve Hayata Hazırlamak için Çıkarır. :)
Öyle hocam Allaha isyan falan yok ben sadece insanlara niye bir şey kanıtlamak zorundayım onu çözemiyorum yok hayatta başarılı ol falan filan hep bir herkese iyi görün ben ne isem oyum kimseye de bir şey kanıtlamak zorunda değilim.

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,432
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Bu ülkede doğmayı ben mi seçtim peki ?Neye göre bu algı?
Türk devletinde yaşıyorsun kardeşim senin ataların tarihte milyonlarca şehit vermiş gelecek nesiller bu topraklarda huzurla yaşasinlar diye. Onlara borçluyuz. Bu sözleri bile onlar sayesinde diyebiliyorsun bilgisayar mühendisi öğretmen doktor olarak da ülkeye hizmet edebilirsin çöpçü olarak bile hizmet edebilirsin ülkene hizmet etmek vazifen aklını başına devşir kendine gel

Son düzenleme:

TinerciAlper

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,476
İsim
Alper Burak Sarı
Instagram
alperburaks
Steam
https://steamcommunity.com/profiles/76561198343077776
Discord
Alperburaks
Bu dünyaya bir kere geldik eyvallah ama doğduğum ülkeyi cinsiyeti genetiği vs ben seçmedim.Çoğu insan hayatta bir yere gelmeye çalışıyor ama çoğunluk para saygı şöhret için patronuna veya üstüne bir şey kanıtlama peşinde.Siyaset politika vs bu işleri de bıraktım fakat doğduğum ülkeyi de ben seçmedim yok ülkene hizmet et insanlara hizmet et bu dünyaya gelmeyi de ben seçmedim ki?Kime neyi kanıtlıyıcam?Annem ve babama aynı şekilde beni yaptılar fakat benim rızam var mıydı?Benden bir şey beklemeleri de anlamsız .Bu arada Allaha şükür müslümanım burda Allaha vs isyan yok haşa sadece durumu insanlar üzerinden örnek verdim.
Amacimiz mal mulk san sohret degil sadece haftasonlari degil haftaicide viski icebilmek hayirli cumalar

zawgatron

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Arda
Türk devletinde yaşıyorsun kardeşim senin ataların tarihte milyonlarca şehit vermiş gelecek nesiller bu topraklarda huzurla yaşasinlar diye. Bu sözleri bile onlar sayesinde diyebiliyorsun bilgisayar mühendisi öğretmen doktor olarak da ülkeye hizmet edebilirsin çöpçü olarak bile hizmet edebilirsin ülkene hizmet etmek vazifen aklını başına devşir kendine gel
Olabilir kardeşim Türk olmaktan gurur duyuyorum ama Türk olmayı ben seçmedim geçmiş geçmişte kaldı.

sontoxic

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Semih Nas
Türk devletinde yaşıyorsun kardeşim senin ataların tarihte milyonlarca şehit vermiş gelecek nesiller bu topraklarda huzurla yaşasinlar diye. Bu sözleri bile onlar sayesinde diyebiliyorsun bilgisayar mühendisi öğretmen doktor olarak da ülkeye hizmet edebilirsin çöpçü olarak bile hizmet edebilirsin ülkene hizmet etmek vazifen aklını başına devşir kendine gel
ataları ona sormuş mu biz böyle yapıcaz sende hizmet et diye? kimse huzur ve barışı istemedi savaş her zaman vardı yazdıkların biraz yapmacık olmuş

Top Bottom