Arama sonuçları: *

1. T

Deep Cool Matrexx55 V3 Kasa Alınır mı?

Selamar Dostlar öncelikle bunun bir öneri postu değil bir soru postu olarak yayınladığını söylemek istiyorum aklımda zaten farklı kasalar var bu sebeple "Deep Cool Matrexx55" Adlı kasanın iyi olup olmadığı görebildiğiniz artı ve eksileri merak ediyorum teşekkürler. kasa tasarımı hoşuma gitsede...
  2. T

Yardım GENÇER GAMİNG DONANIM ARŞİVİ SİSTEMLERİNİ İPTAL EDİYOR

Dostlar Selamlar Herkesin mağduriyetini anlayabiliyorum burda sıkıntılı bir olay mevcut ancak gencergaming elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışmış öncelikle şu yanlış anlaşılmaları giderelim Gencer gaming size olmayan stoktan satış yaptı "YAZILIMSAL HATA" nedeniyle bunda açık aranabilecek...
  3. T

Ryzen 5 5600 ve ASUS Radeon RX 6700 XT sistemi hakkında bir kaç sorum var.

Teşekkür ediyorum hocam uydu gibi tek yapmam gereken xpg nin kasasının büyüklüğüne bakmak artık fsp'den yana biraz kaygı duyuyordum elektrik kesintileri bol olduğu için oturduğum yerde ama dediklerinize itaben sıkıntı duymam artık teşekkür ediyorum tekrardan....
  4. T

öncelikle teşekkür ederim en baştan başlayayım 500gb yeter benim için eğer ihtiyacım olursa ileride kioxa 1tb m2 ssd tercih edebilirim, adata'nın bazı serilerinde kronik sorun olduğunu okuduğumdan ve okuma yazma hızı düşük olduğundan tercih etmedim şuanlık işimi 500gb hayli görecektir. psu...
  5. T

Evet hocam ama gencergaming hakkında fazlasıyla sıkıntılı şeyler okudum o yüzden hem mağazası bana yakın olan hem de kolayca ulaşabileceğim gaming gen'i seçtim....
  6. T

Merhabalar. Şuan başlıktada belirttiğim gibi bir sistem topluyorum ama bir kaç sorum var maddeler halinde belirteceğim sistemin linkinide aşşağıya bırakıyorum. 1- 6700XT için i5-12400F mi yoksa Ryzen 5 5600 mü daha mantıklıdır neden? 2- Aşşağıda verdiğim linkte gördüğünüz gibi kasa ve psu dan...
  7. T

Etherium Mining için nasıl bir ekran kartı kullanmalıyım tavsiyeleriniz?

anladım teşekkür ediyorum temmuza kadar etherium kazıp sonrasında farklı bir coine geçiş yapabilirim sanırım
  8. T

@Abdullah Hacıgül Abdullah abim seninde fikrini merak ediyorum bir fikir paylaşımında bulunabilir misin rica etsem? 1619725639 hocam peki şunu sormak istiyorum birde kusura bakma uğraştırıyorum sizide 8 tane rx 580 ile etherium kazmaya başlasam temmuzdan sonra etherium kapandığında ravencoine...
  9. T

Bazen bir cümleyi vurgulamak için de kullanılabilir lütfen sakin olalım
  10. T

işimi riske atmayı pek sevmiyorum o yüzden etherium hakkında düşüncelerim düştü ravencoine geçiş yapabilrim aynı zamanda dediğim gibi bütçe artıyorsa kar da artıyordur mining için yapılan özel kazım aletleri vardı adını unuttum bulabilsem onlardan temin edicem de yok işte :D 1619723043 sakin...
  11. T

hepinize teşekkür ediyorum dediğinize göre etherium mining yapmak benim için sıkıntı olur temmuza bişey kalmadı iyi bir kar edemem zarara düşerim bunun için önerdiğiniz coinlere yönelebilrim ve bütçemi düşürebilirim coinlere göre sanırım eğer mining ile alakalı daha kapsamlı bir bilgi vermek...
  12. T

nedenini biliyor musunuz acaba birazcık bilgi verebilirmisiniz ?
  13. T

dediğiniz şeyi tam olarak anlamadım ama ekran kartı ana kart işlemci ram toplu bir sistem olarak toplayacağım sadece Nasıl bir ekran kartı ve kaç tane kullanırsam rahat bir kar edebilirim diye sormuştum 1619721652 çok teşekkür ederim değerli bilgin için birde bir sorum daha var mining içiin...
  14. T

öncelikle daha önce hiç bir forumda bulunmadım uzun süredir donanımarşivi takipçisiyim o yüzden konuyu yanlış yere açtıysam ve başlığı kurallara aykırı bir şekilde girdiysem affınıza sığınıyorum konuya gelirsek elimde 50 bin tl ye kadar bir bütçe var ve etherium mining yapmak istiyorum hazır...
Top Bottom