Neler Yeni

Etherium Mining için nasıl bir ekran kartı kullanmalıyım tavsiyeleriniz?

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
hocam yatırım tavsiyei vermeyin chia nın çıkıp çıkmayacağı bile belli değil dereyi görmeden paçayı sıvıyorsunuz chia çıkmadı ne olacak 250tb hard disk
Bakabilirsin diyorum al demiyorum? Yap demiyorum yani isteğine kalmış bir şey

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
hepinize teşekkür ediyorum dediğinize göre etherium mining yapmak benim için sıkıntı olur temmuza bişey kalmadı iyi bir kar edemem zarara düşerim bunun için önerdiğiniz coinlere yönelebilrim ve bütçemi düşürebilirim coinlere göre sanırım eğer mining ile alakalı daha kapsamlı bir bilgi vermek isteyen olursa lütfen çekinmesin forumdaki herkesin yararlanmasını isterim teşekkür ediyorum hepinize yardımlarınızdan ötürü halen fikri olanlarıda bekliyorum tabi
hocam yakında eth 2.0 geleceği söyleniyor ve 2.0 kazılamayacak ama temmuzda geleceğine dair bir kanıt görmedim 50 k gibi bir yatırım yapmanıza gerek yok 10 15 k bir sistem kurun aylık 1.5 civarı para getirecektir (ben 15 k ile mining sistem kuracağım 5 6 aya ve eth 2.0 geleceğini de sanmam temmuzda)

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen
hocam yakında eth 2.0 geleceği söyleniyor ve 2.0 kazılamayacak ama temmuzda geleceğine dair bir kanıt görmedim 50 k gibi bir yatırım yapmanıza gerek yok 10 15 k bir sistem kurun aylık 1.5 civarı para getirecektir (ben 15 k ile mining sistem kuracağım 5 6 aya ve eth 2.0 geleceğini de sanmam temmuzda)
Zaten temmuzda gelmeyecek eth 2.0 yanlış bilgi verme ETHEREUM MİNİNG TEMMUZ AYINDA YAPILAMAYACAK Sadece bu kesin

TigerAxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömerfaruk Bayram
işimi riske atmayı pek sevmiyorum o yüzden etherium hakkında düşüncelerim düştü ravencoine geçiş yapabilrim aynı zamanda dediğim gibi bütçe artıyorsa kar da artıyordur mining için yapılan özel kazım aletleri vardı adını unuttum bulabilsem onlardan temin edicem de yok işte :D
Mesaj otomatik birleştirildi:

Zaten temmuzda gelmeyecek eth 2.0 yanlış bilgi verme ETHEREUM MİNİNG TEMMUZ AYINDA YAPILAMAYACAK Sadece bu kesin
sakin olalım hocam seviyeli bir tartışma herşeyin önündedir ikinizede sakin olmanızı öneriyorum teşekkürler

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
hocam dijital ortamda CAPS LOCK ile yazmak bağırmak anlamına gelir bağırma bana ! caps lock kullanacağına kanıt göster yineleyip yazınca kanıt göstermiş olmuyorsunuz nereden duydunuz insanlara öneriyorsunuz ?

TigerAxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömerfaruk Bayram
hocam dijital ortamda CAPS LOCK ile yazmak bağırmak anlamına gelir bağırma bana ! caps lock kullanacağına kanıt göster yineleyip yazınca kanıt göstermiş olmuyorsunuz nereden duydunuz insanlara öneriyorsunuz ?
Bazen bir cümleyi vurgulamak için de kullanılabilir lütfen sakin olalım

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
Bazen bir cümleyi vurgulamak için de kullanılabilir lütfen sakin olalım
hocam şu ... sitesinden şu kişiden öğrendim bu yüzden bunu söyledim dese tamam diyeceğim ama temmuz da temmuz diyip duruyor nereden bileyim öğrendiği kişinin sallamadığını

Laxerian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,286
İsim
Çağan Şen

TigerAxe

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ömerfaruk Bayram
@Abdullah Hacıgül Abdullah abim seninde fikrini merak ediyorum bir fikir paylaşımında bulunabilir misin rica etsem?

6 veya 8 gb üzeri her ekran kartıyla kar edersiniz misal 50 k ile 9 tane rx580 570 rig kurabilirsiniz 300mh oluyor yaklaşık güzel bir kazancınız olur

35 mh ile arkadaşım kazıyor aylık 700 civarı kazanıyor 300 mh siz hesap edin
hocam peki şunu sormak istiyorum birde kusura bakma uğraştırıyorum sizide 8 tane rx 580 ile etherium kazmaya başlasam temmuzdan sonra etherium kapandığında ravencoine geçiş yapabilrmiyim?

Son düzenleme:

asteria

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
murat mert ünalan
@Abdullah Hacıgül Abdullah abim seninde fikrini merak ediyorum bir fikir paylaşımında bulunabilir misin rica etsem?

hocam peki şunu sormak istiyorum birde kusura bakma uğraştırıyorum sizide 8 tane rx 580 ile etherium kazmaya başlasam temmuzdan sonra etherium kapandığında ravencoine geçiş yapabilrmiyim?
tabii ki geçiş yapabilrsiniz illa raven olmak zorunda da değil farklı bi coin de kazabilirsiniz

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,860
Üyeler
151,961
Son üye
burakerzz
Top Bottom