Arama sonuçları: *

1. Ü

10.Sınıf Coğrafya ortak sınav cevapları

hiç mi dinlemedin aga cografyayi
  2. Ü

40K altı Laptop önerisi

40K altı laptop lazım beyler cok acil cok az sürem kaldı rtx 4000 serisi en az i7 1tb ssd(en az) 32 gb ram
  3. Ü

MAX 26K LAPTOP ALACAĞIM TAVSİYE LAZIM (RDR2)

1687440182 GELEBİLİRİM
  4. Ü

MAX 26K LAPTOP ALACAĞIM TAVSİYE LAZIM (RDR2)

rdr 2 yi rahat açabilecek maksimum 26k lık bütçeyle laptop arıyorum öneri verebilecek var mı
  5. Ü

Yardım TYPE C PORTUYLA ETHERNET OLMUYOR

ağ bağlantılarında durum şu şekilde: Bugun danıstıgım bir arkadas onun bir uygulaması var onu indirmek gerekiyor dedi fakat var ise ilgili uygulamayı bulamadım
  6. Ü

Yardım TYPE C PORTUYLA ETHERNET OLMUYOR

Geçenlerde laptobumda ethernet girişi olmadıgı için DARK markasının DK-AC-U31X3GL2 modelini aldım fakat bilgisayara takınca yeşil bir ışık yanıyor,ethernet bağlantısı bana gelmiyor. Aygıt yöneticisinde ağ bağlantısı sekmesi şu şekilde, diğer aygıtlar böyle:girişler de şu şekilde
  7. Ü

Çözüldü✓ 2 Ekran kartlı Laptopta RTX2060 Ekran kartını görmüyor

beyler bu sabah uyandım bir baktım 2. monitörden görüntü geliyor, Aygıt yöneticisine girdim ve karşılaştığım görüntü buydu.. kendi kendine çözülmüş
  8. Ü

ne yapmalıyım yani? 1669491499 windows güncellemesi vardı onu da yaptım 1.30 saat falan sürdü değişen bir şey yok çaresiz halde oturuyorum
  9. Ü

biosu kurcalamak ilk yaptığım şeylerden biri oldu zaten ):
  10. Ü

indirdim,kuramyı denediğimde geforce ekran kartı bulunamadığı için çalışmıyor gibi bir uyarı aldım,geforce experience,nvidia control panel kullanılmıyor;çünkü rtx2060 ı görmüyorlar
  11. Ü

apu olarak tanımlamasına ne sebep olur ve sonuçları nelerdir?
  12. Ü

Pc ekran gitti sonrasında ekran kartını görmüyor

aynısı rtx2060 ekran kartını görmemeyle ilgili demin oldu bende de. ben de ne yapacağımı bilmiyorum. Çözdüysen ne yaptığını söyler misin
  13. Ü

beyler bilgisayarda lol oynuyordum bi anda 2. monitörüm gitti restart falan attım bu sorunu yasayan başka forumlara baktım aygıt yöneticisinden ekran kartının güncel olmama sorunu oldugunu söylüyordu. Ekran kartım güncel mi diye bakmak için aygıt yöneticisine girdiğimde Intel uhd graphics Ekran...
  14. Ü

Valorant fps icin ram mi ekran karti mi

Tesekkurler
  15. Ü

Lenovo all in one bilgisayar kullanıyorum model A340 22 IWL
  16. Ü

Valorantta 30 fps droplu oynuyorum Ram:4GB ram Ekran kartı:Intel UHD Graphics İslemci:i3-10110U CPU @ 2.10GHz (4 CPUs),~2.56GHz Valorantta 60 fps oynamak için; Rami 8 GB mı yapmaliyim yoksa ekran kartini mi yükseltmeliyim?
  17. Ü

600 tl oyuncu koltuğu önerir misiniz?

https://www.trendyol.com/turksit/range-mini-oyuncu-koltugu-kirmizi-p-91858473?boutiqueId=581059&merchantId=209969&gads=true&tyutm_source=google&tyutm_medium=cpc&tyutm_campaign=x:home_y:mobilya_z:ofis-mobilyasi_t:pla_smart_shopping_new_user_test&gclid=CjwKCAiA4veMBhAMEiwAU4XRr5hyEWoBX2AAi6msvhcalp...
Top Bottom