Neler Yeni

MAX 26K LAPTOP ALACAĞIM TAVSİYE LAZIM (RDR2)

TİTAN.

80+ Platinum
Kardeşim kendin kazık yedin diye millete önermen kadar saçma bir şey yok excalibur piyasadaki en dandik dizüstü daha neyini savunuyorsun ekranı desen ekran değil kasa desen kasa değil hala daha savunuyorsun birde
Evet en dandik olabilir(bu kasadan bağımsız) ama şunu unutmayın forumda asusun bu kasası içinde 870kasa içinde ısınan fırın gibi diyen var
O yüzden teknoloji şans işidir en mantıklı seçeneği öneririz olur biter
Her markanın her kasası aynı değil şunu bi öğrenemediniz
rdr 2 yi rahat açabilecek maksimum 26k lık bütçeyle laptop arıyorum öneri verebilecek var mı
Kanka casperın ekran kartı güçlü
Asusun ise ekran kalitesi işlemci kalitesi yüksek sana kalmış 27kya rakipsizdir öneririm bu fiyatlar uzun süre kalmaz

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,979
İsim
Bilal Tepe
coil whine her laptopta olabilir reis sadece rog modeline özel bir şey değil..
Öyle mi kanka ona bakarsan her arabanın motoru bozulur ama nedense Hyundai Renault motoru Mercedes ve ferrariye göre daha çok bozuluyor aaa neden acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
Excalibur g870 kasası farklı kanka. Yeni satın aldım ve ön yargıları yıkan bir model olmuş
Mesaj otomatik birleştirildi:

27 ye gelebileceksen 4060lı excalibur atayım kanka en ultrada her şeyi açarsın. 2 3 yıl maxta çalıştırır oyunları rahat27

ğutma desen yo
Excalibur g870 kasası farklı kanka. Yeni satın aldım ve ön yargıları yıkan bir model olmuş

27 ye gelebileceksen 4060lı excalibur atayım kanka en ultrada her şeyi açarsın. 2 3 yıl maxta çalıştırır oyunları rahat
GELEBİLİRİM

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
ege
MWMWMMWMWMW tamam dostum anladım ben seni. Fazla çıkma dışarı takıl mağaranda

Böyle hani değerlendirmeler satın alanlar test edenler kıyaslayanlar 1 ay inceleyenler bilmiyoda bi bunlar biliyo ya mwmwwöwöw
Umarım kimse excalibur övecek kadar düşmez

ARTIK FAN DEĞİLİM

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,979
İsim
Bilal Tepe
reis ne alakası anlattığımla bunun.
Coil whine her laptopta olur rog a özel değil demişsin aynı mantık her laptopta coil whine var ama rog da daha çok her araba bozulur ama Hyundai daha çabuk bozulur

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
960,585
Üyeler
151,577
Son üye
Umutkvnc
Top Bottom