Neler Yeni

Çözüldü✓ 2 Ekran kartlı Laptopta RTX2060 Ekran kartını görmüyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
beyler bilgisayarda lol oynuyordum bi anda 2. monitörüm gitti restart falan attım bu sorunu yasayan başka forumlara baktım aygıt yöneticisinden ekran kartının güncel olmama sorunu oldugunu söylüyordu. Ekran kartım güncel mi diye bakmak için aygıt yöneticisine girdiğimde Intel uhd graphics Ekran kartı gözüküyor,RTX 2060 ekran kartı gözükmüyordu. şuan bilgisayarım sadece intel grafik kartıyla çalışıyor yardım edin.
1669476060408.png

dr.luciano

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
843
İsim
Dr Luciano
beyler bilgisayarda lol oynuyordum bi anda 2. monitörüm gitti restart falan attım bu sorunu yasayan başka forumlara baktım aygıt yöneticisinden ekran kartının güncel olmama sorunu oldugunu söylüyordu. Ekran kartım güncel mi diye bakmak için aygıt yöneticisine girdiğimde Intel uhd graphics Ekran kartı gözüküyor,RTX 2060 ekran kartı gözükmüyordu. şuan bilgisayarım sadece intel grafik kartıyla çalışıyor yardım edin.Alıntıyı görüntüle
buradan uygun driveri indirip kurun.

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
beyler bilgisayarda lol oynuyordum bi anda 2. monitörüm gitti restart falan attım bu sorunu yasayan başka forumlara baktım aygıt yöneticisinden ekran kartının güncel olmama sorunu oldugunu söylüyordu. Ekran kartım güncel mi diye bakmak için aygıt yöneticisine girdiğimde Intel uhd graphics Ekran kartı gözüküyor,RTX 2060 ekran kartı gözükmüyordu. şuan bilgisayarım sadece intel grafik kartıyla çalışıyor yardım edin.Alıntıyı görüntüle
karta arıza olabilir veya bilgisayar kendini apu sistem olarak tanımlamış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
buradan uygun driveri indirip kurun.
indirdim,kuramyı denediğimde geforce ekran kartı bulunamadığı için çalışmıyor gibi bir uyarı aldım,geforce experience,nvidia control panel kullanılmıyor;çünkü rtx2060 ı görmüyorlar

zuhahaha

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
78
İsim
zuhahahah
apu olarak tanımlamasına ne sebep olur ve sonuçları nelerdir?
anlık bir gpu hasarında ekran kartını tanıyamayıp işlemcinin içindeki dahili grafik işlemcisini tanımlamış olabilir

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
fenasi-kerim
beyler bu sabah uyandım bir baktım 2. monitörden görüntü geliyor, Aygıt yöneticisine girdim ve karşılaştığım görüntü buydu.. kendi kendine çözülmüş
1669532583139.png

I am Jorge Jesus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
282
İsim
Yunus
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular