Arama sonuçları: *

1. I

GENÇER GAMING SİSTEMİ TESLİM ALAN VAR MI

Yani orijinal windows ile alırsan gelir de free dos almıştım test için yükledikleri işletim sistemini silip free dos göndermişler olması gerektiği gibi
  2. I

Şaşırmadım zaten arkadaş sorunca cevapladım alıntı yapmamışım
  3. I

Ürün az önce elime ulaştı. Ekran kartını montajladım. Windows usb sini hazırlıyorum.
  4. I

DA-C sistem monte gelen var mı? Parçaları mahvettim.

Ürünler montajlı gelmiyor muydu?
  5. I

İstemeden 2 sistem birden aldım.

Ben de iptal etmek istedim hatta mail falan attım iptal etmediler. Sipariş hazırlanıyor kısmına geçti. 1 hafta içinde sistem elime geçer diye düşünüyorum.
  6. I

Anakartların ikisi de aynı değil mi dostum ben fark göremedim de? 1675535388 Merak edenler için Sinerji Freya sistemini aynı fiyata bir başka kişiye sattım. Yorumlarınız için teşekkürler.
  7. I

Abdullah'ın paylaştığı F/P sistemi satın alamam, stoklara yetişemem diye Sinerji'nin Freya isimli sistemini aldım. Sonra 20:00'da Abdullah'ın sistemini alabiliyor muyum diye bakarken aldım. İstemeden 2 bilgisayarım oldu. Şimdi size sorum ben bu fazladan aldığım Sinerji Freya sistemini ne yapayım?
  8. I

Da'nin yeni çıkardığı fp sistemi taksit seçenekleri

Eğer garanti bankasının kredi kartına sahipseniz taksit seçenekleriyle alabilirsiniz.
  9. I

DA sistem 100 stok 1 dakikada bitti

Ben de aldım aynı linkten saati geldiğinde sürekli sepete ekle tuşuna tıklayın en sonunda eklemiş oluyor sonrasında satın alabilirsiniz. Not: Sistemi sepete eklemeden önce başka bir sistemi sepete ekleyip bilgilerinizi kaydedin sonra sepete eklediğiniz ürünü sepetten çıkartın bilgileriniz...
  10. I

DA sistem 100 stok 1 dakikada bitti

Hocam youtube'de link gelmeden sistem sitede satışa çıkmış linke tıkladığımızda stok yok hatası aldık. Bununla ilgili bir şey yapabilir misin? ve sonraki saatlerde stoklar eklendiğinde link yenilecek mi yoksa direkt aynı link üzerinden mi alacağız?
Top Bottom