Neler Yeni

GENÇER GAMING SİSTEMİ TESLİM ALAN VAR MI

James Gg

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,351
İsim
James Gg
İlgilendiği Kategoriler
Pc Toplama-ekran kartı-işlemci-anakart-acer çöp laptop

ilkersu

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
İlker Önder Bayıcı
formatlı gelicek demisti musteri hizmetleri yanlıs hatırlamıyorsam
Yani orijinal windows ile alırsan gelir de free dos almıştım test için yükledikleri işletim sistemini silip free dos göndermişler olması gerektiği gibi

Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Talha Kerem
Beyler bende DA C sistemi sipariş ettim sistemi 19.59 de sipariş ettim fakat 1 hafta geçmesine rağmen hala kargolanmamış hazırlanıyor bilgisi olan var mı??

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
İşte neye göre sırayla kargolandığını en azından bilgi verseler, müşteri hizmetlerine mail attım sırayla gönderiliyor diyor fakat neye göre sıra acaba?

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Gelen rahatlıyor, bekleyen illa merak etcek :) benim derdim en azından aşağı yukarı bişi söylemeleri. 7-10 iş günü,haftasonu dahil değil, şartlardan dolayı bunuda aşabilir denince belirsizlikle beklemek yoruyor. En azından pazartesi gelcek denir çarşamba olur onda sıkıntı yok. Şehir dışına çıkıcam belki kargo gelip gitmesin ona göre hareket edeyim diyorum ama belirsiz.

Rosita

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,330
İsim
Musa
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
iptal olanların parası yattı mı ya benim hala paramı yatırmadılar. arıyorum açmıyorlar ne yapacaz

erenn16

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
48
İsim
Eren
ben yarin yalovaya gidip aliyorum daha beklemem boyle is mi olur biliyorlar aninda satilacagini boyle bi proje yapiyorlarsa hazir stok yapmalari gerekirdi

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
984,106
Üyeler
155,682
Son üye
Hereque
Top Bottom