Neler Yeni

GENÇER GAMING SİSTEMİ TESLİM ALAN VAR MI

bwNN

80+ Silver
Gelen rahatlıyor, bekleyen illa merak etcek :) benim derdim en azından aşağı yukarı bişi söylemeleri. 7-10 iş günü,haftasonu dahil değil, şartlardan dolayı bunuda aşabilir denince belirsizlikle beklemek yoruyor. En azından pazartesi gelcek denir çarşamba olur onda sıkıntı yok. Şehir dışına çıkıcam belki kargo gelip gitmesin ona göre hareket edeyim diyorum ama belirsiz.
Bende bekliyorum hocam kargoda.

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
20:01 sipariş vermiştim.

Bugün hazırlanıyor aşamasındaydı. 16'da müşteri hizmetlerini aradım. Şu an kargo aşamasında dedi. Az önce baktım kargolandı yazıyor.

cansacar

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Can
Abi işte benimde anlamadığım sıra neye göre? Benim sipariş 19.59. Ekstra bişi istemedim. Şehir desen Bursa. Anlamadım gitti yarın arayacağım artık

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815
Hala hazırlanıyo sebebi nedir sorusunu burda kimse bilemez onlara sormanız gerekiyor depremden de kaynaklanıyor olabilir

oguuzysr

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
475
İsim
Oğuz
Arkadaşlar bende demonte istedim ama anakartın biosu güncel mi acaba.İşlemciyi direk görür mü?
Sonradan bir daha uğraşmayalım.

PinezHawk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Emre DAĞCIOĞLU
20:01 sipariş vermiştim.

Bugün hazırlanıyor aşamasındaydı. 16'da müşteri hizmetlerini aradım. Şu an kargo aşamasında dedi. Az önce baktım kargolandı yazıyor.
Bende 20.01de verdim hala hazırlanıyor acaba hangi şehirdesiniz şehir sıralaması mi varki

Dahası  
Reaksiyon skoru
101
İsim
Ahmet Kılcık
Arkadaşlar bende demonte istedim ama anakartın biosu güncel mi acaba.İşlemciyi direk görür mü?
Sonradan bir daha uğraşmayalım.
Değil kanka q flash yapman lazım, bu arada şansıma deli gibi coil whine var ekran kartı 9. senfoniyi çalıyor

longinus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
755
İsim
Emrullah YAZICI
Bende 20.01de verdim hala hazırlanıyor acaba hangi şehirdesiniz şehir sıralaması mi varki
İstanbul'dayım. Saat 10 da geldi sistem. Montaj yaptım, win yükledim
Mesaj otomatik birleştirildi:

Değil kanka q flash yapman lazım, bu arada şansıma deli gibi coil whine var ekran kartı 9. senfoniyi çalıyor
Ben bios update yapmadım. Montaj yapıp win attım USB ile şu an masaüstünde ekran

Dahası  
Reaksiyon skoru
2,116
İsim
Osman
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayar
benimki çoktan gelmişti

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular