Arama sonuçları: *

1. Kopya

20K Bütçe Sistem Önerisi

Hocam nvidia ekran kartlı olması lazım dlss ve rtx'den dolayı
  2. Kopya

20K Bütçe Sistem Önerisi

Merhaba arkadaşlar, toplam 20K bütçem var, ryzen işlemcili nvidia ekran kartlı sistem önerilerinizi bekliyorum. Kasa ve Monitör ayrı ayrı öneri yaparsanızda sevinirim örnek olarak 17k kasa monitör 4k toplam 21k ama mantıklı olur gibi mesela
  3. Kopya

3500-4000 Toplama bilgisayar önerisi

hocam son attığım linkte var biostar yeni çıkmış heralde piyasadan uzak kaldım biraz 1623709358 parçalardan yani markalar vs gamegarajdan yana bir sıkıntı yaşarmıyız peki hocam sizce
  4. Kopya

hocam peki bunu 16gb ram olarak alırsak ne dersiniz https://www.gamegaraj.com/urun/pollux-apu-pro/
  5. Kopya

evet hocam kasa psu dahil bi tane bulabilirsek bizim için çok daha iyi olacak gibi görünüyor peki b450m analart mı iyidir b520m mi hocam sizce
  6. Kopya

Bütçe biraz artabilir fakat max 5 küsür olabilir ryzen 3 4300ge 16gb ram marka önerinizi beklemekteyiz gigabyte b450m s2h patriot ssd 240 veya 480 kasa ve osu belirsiz monitörde arkadaşların attığı monitörler güzel görünüyor böyle bir liste çıkıyor önümüze ne diyorsunuz
  7. Kopya

Bütçe biraz artabilir fakat max 5 küsür olabilir ryzen 3 4300ge 16gb ram marka önerinizi beklemekteyiz gigabyte b450m s2h patriot ssd 240 veya 480 kasa ve osu belirsiz monitörde arkadaşların attığı monitörler güzel görünüyor böyle bir liste çıkıyor önümüze ne diyorsunuz
  8. Kopya

hocam stokta yok evet fakat o monitör biraz sıkıntı değil mi sizcede
  9. Kopya

Merhabalar arkadaşıma sistem toplayacağız bütçemiz başlıkta belirttiğimiz gibidir Bu fiyata 4300ge li apu bir sistem düşünüyoruz geleceğe yönelik olarak toplamak istiyoruz 16gb ram önceliğimiz Yardımlarınızı bekliyoruz. Kasa bütçesi 3500-4000 dir Monitör içinde 700-800 tl bütçe bulunmaktadır...
  10. Kopya

Ucuza Adobe Photoshop

işte sıkıntı orda 700 lirada zaten çok ki
  11. Kopya

Ekran kartını çıkaramıyorum yardım acill lazım

tersten geçireceksin
  12. Kopya

Ucuza Adobe Photoshop

korsan da indirmek istemiyorum pc yi aldığımdan beri bir tane crackli bir şey yüklemedim
  13. Kopya

Ucuza Adobe Photoshop

Arkadaşlar parasını verip photoshop sahibi olmak istiyorum fakat yok abonelik yok aylık yıllık muhabbeti ile değilde bi kere windows gibi 3 lira 5 lira bir şey verip tamamen orijinal adobe photoshop u nerden bulabilirim
  14. Kopya

Yardım Samsung 860 Evo kendi kendine yazım yapıyor

hocam yani ben her test yaptığımda TBW değeri yaklaşık 30gb artıyor yani aslında benim bir sorunum yok anlamıan geliyor her test yaptığımda kendim arttırmışım TBW değerini
  15. Kopya

Beyler mevzuyu çözdüm galiba Samsung magician programından benchmark testi yapınca yaklaşık 30 Gb lık bir yazma değeri olarak geri geliyor bu bir sorun teşkil etmiyor sanırsam ama neden bu kadar yüksek TBW değeri olarak algılıyor @dr1m @Grant Imahara @6n_adam
  16. Kopya

hocam ben yazmadım işte o yüzden taktım kafaya
  17. Kopya

ozaman bven formatımı atıp kuruyorum windowsu hocam ayrıca senden bi fikir daha almak isterim bende toshiba m2 ssd var rc500 ocz mdoeli kronik sorunlu olan okuma değerleri normal yazma değerleri 700 küsürlere düştü bende samsung ssdye kurayım diyorum windowsu ve m2 ssd yi satıp başka samsung m2...
  18. Kopya

ilk taktığımda 86 GB olarak görmüştüm 4 saat çalışma zamanı vardı ki bunu benim yapmam imkansızdı iade edilmiş bir ürün olarak düşündüm fakat yükselme bu şekilde devam edince başka bir şey olduğunu farkettim şuan da anlık olarak 326GB ve bu kademe kademe yükseldi
  19. Kopya

hocam hiç bir şey yüklü değil aldım taktım öyle bekliyor işte kafamı kurcalayan bu zaten benim pazartesi akşam taktım şimdiye kadar günde pc ortalama 3 saat açık kalmıştır bu sorundan doılayı kullanmadım ssd yi
  20. Kopya

hocam napayım atıp formatı mı geçeyim mi ne diyorsun ? 1610803541 @Mehmet Yılmaz
Top Bottom