Neler Yeni

Yardım Samsung 860 Evo kendi kendine yazım yapıyor

Kopya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mücahit

Kopya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mücahit
Beyler mevzuyu çözdüm galiba Samsung magician programından benchmark testi yapınca yaklaşık 30 Gb lık bir yazma değeri olarak geri geliyor bu bir sorun teşkil etmiyor sanırsam ama neden bu kadar yüksek TBW değeri olarak algılıyor
@dr1m @Grant Imahara @6n_adam

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
Beyler mevzuyu çözdüm galiba Samsung magician programından benchmark testi yapınca yaklaşık 30 Gb lık bir yazma değeri olarak geri geliyor bu bir sorun teşkil etmiyor sanırsam ama neden bu kadar yüksek TBW değeri olarak algılıyor
@dr1m @Grant Imahara @6n_adam
ne dediğini anlamadım ama benchmarklar çok yazma yapıyor . çok benchmark yapılması tavsiye edilmiyor.

Kopya

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
98
İsim
Mücahit
ne dediğini anlamadım ama benchmarklar çok yazma yapıyor . çok benchmark yapılması tavsiye edilmiyor.
hocam yani ben her test yaptığımda TBW değeri yaklaşık 30gb artıyor yani aslında benim bir sorunum yok anlamıan geliyor her test yaptığımda kendim arttırmışım TBW değerini

Grant Imahara

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
492
İsim
Kubilay Aktemur
hocam yani ben her test yaptığımda TBW değeri yaklaşık 30gb artıyor yani aslında benim bir sorunum yok anlamıan geliyor her test yaptığımda kendim arttırmışım TBW değerini
doğrudur hocam benchmarklar manyak harcıyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
930,359
Üyeler
145,597
Son üye
berkebekts
Top Bottom