Arama sonuçları: *

1. S

Önden çekişli araba alınır mı

Suv lar da olabilir ağır birazdaha ondan bence sedan lazım zaten bize sen ne önerirsin 1m tl ye 0 veya sıfır ayarında
  2. S

Katılıyorum peki 1M civarı hangi arabayı önerisiniz 0 derecesinde 0 yakın
  3. S

Gayet açıklayıcı oldu 😅
  4. S

Hocam ozaman neden bütün yeni nesil araclar önden çekişli onu anlamadım bmw Mercedes gibi markalar hariç işte egea megan 4 ford focus skoda Octavia suber flan neden hep önden itişli onu anlayamadım
  5. S

Valla hocam ozaman önden itişli daha mantıklı çünkü hız demek para demek zaten bu dediğim arabalar hemen hemen 200 görüyor üstüne gerek yok gibi
  6. S

Arkadaşlar araçlarda önden çekişli ye karşıyım yani sevmiyorum diyelim ama nasıl olduysa hic farketmedim yeni nesil araçların hepsi önden çekişli ford focus skoda Octavia megan4 egea en fazla satılan arabalarda bu arabalar şuan memleketin yarışı ozaman önden çekişli kullanıyor bı yorumlarınızı...
  7. S

Boy uzatmak için ne yapabilirim al

Ne bilim hocam 18 den sonra 4-5 cm daha atıyordu cevremdekiler
  8. S

18 yaşında bile değilim hocam 28 i gördünüz galiba siz
  9. S

Hocam 18 e 5 ay var yanlış yazmışım
  10. S

Dostum 40 yılın başı şöyle bir konu açtım gelip boş yaptın banami denk geldin sende bir takım sorunlar var bence
  11. S

Sanane kanka
  12. S

Yardım Far cry primal türkçe yama öneri

Arkadaşlar yama arıyorum bulamadım bir türli ben kullandım sorun yok diyip link atabilecek varmı acaba teşekkürler şimdiden
  13. S

Pardon arkadaşlar 28 yazmışım 18 bende diyorum bunlar ne diyor jskskksks 1726908002 Pardon kral 18 olucakti 28 yazmışım birde düz yuvarlama yaptım boyum 74-75
  14. S

Arkadaşlar 170 boyundayım 28 e 5 ay var bildiğim kadarıyla 20 ye kadar uzayabiliyor erkekler bende diyorum evde teşvik edeyim basketbol etki ediyor ama aram yok onun yerine ip alsam atlasam sürekli aklıma o geldi soz ne önerirsiniz
  15. S

32.999 TL orta seviye sistem

Ne indirimi kardeşim bedava bl
  16. S

Discorddan anlayan arkadaşlar gelebilirmi

Peki bu videoları kalıcı nereye atabilirim sonrasında kaybolmayacak YouTube flan olurda onla uğraşmak istemiyorum
  17. S

Discorddan anlayan arkadaşlar gelebilirmi

Arkadaşlar ben Clip alip nitrosu olan bir DC ge atıp oradan bağlantıyı kendi DC ne atıyorum benim DC de nitro yok o attığım DC yi adam kapatırsa benim DC den bağlantılar gidermi
  18. S

Yardım 0 araç katagorisine nereden bakabilirim

skodayı bende tercih ederdimde hocam fiyatı bizi aşıyor
  19. S

bu sıra ne kadar sürüyorki neyse o halledilir hocam saolun sorum olucak 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir
  20. S

birde hocam 1m-1.3m arası ne araç önerirsiniz sıfır ve ikinci el 0 citröen var gibi 2. el alısakda aklımda ford focus var en mantıklıları bu gibi sanki sizin düşünceniz nedir
Top Bottom