Arama sonuçları: *

1. H

R5 3600 den 5600 upgrade

Değer.
  2. H

Nays steam para ekle kısmından yapılan alışverişlere cashback veriyor mu?

hocam telefondan mi aldınız pc den mi 1682604469 Hocam bir 40 TL daha aldım bunun açıklamasında Steam purchase yazıyor. 80 i iade edeceğim. 1682604471 Hocam bir 40 TL daha aldım bunun açıklamasında Steam purchase yazıyor. 80 i iade edeceğim.
  3. H

Hocam benim açıklamada Steam ile ilgili hiçbir şey yazmıyor diye şüpheye düştüm. Neyse 3 gün sonra da vermezlerse iptal.
  4. H

Dün steam uygulamasından para ekle kısmından steam cüzdanıma 80 tl ekledim. Alışveriş detaylarımda harcamama "Nays karttan harcama" diyor. Yani bana cashback verecek mi? Daha önce böyle bir durum yaşayan oldu mu? Nays harcama detayı ektedir.
  5. H

Nays Steam Bakiye Yükleme Cashback Veriyor Mu?

https://store.steampowered.com/steamaccount/addfunds?l=turkish Hocam buradan aldım. Ve ekteki fotograf islem detayları.
  6. H

ben steam para ekle kısmından ekledim fakat "Nays karttan harcama" olarak gözüküyor?
  7. H

siz daha önce para ekle kısmından bakiye eklediniz mi? eklediyseniz nays uygulamasında harcama ne olarak gözüküyor?
  8. H

Steam para ekle kısmından nays cashback veriyor mu?
  9. H

Minecraft story mode'u nereden izleyebilir veya oynayabilirim

Biliyorum interaktif dizi zaten. Normal mc ye sahibim.
  10. H

Netflix versiyonunda nasıl ilerleyeceğimizi biz seçiyorduk, kaçak sitelerdekiler normal dizi. 1682587488 Zaten 1. sezonu oynamıştım beni sarmıştı. 1682587531 Crack de bulamadım.
  11. H

Eskiden netflixte vardı, kaldırılmış. Steam veya microsoft store'da da yok. Mİnecraft story mode'u nereden izleyebilir veya oynayabilirim.
  12. H

Hocam nays uygulamasında harcama "Nays karttan harcama" olarak mı geçiyor?
Top Bottom