Neler Yeni

Minecraft story mode'u nereden izleyebilir veya oynayabilirim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
Eskiden netflixte vardı, kaldırılmış. Steam veya microsoft store'da da yok. Mİnecraft story mode'u nereden izleyebilir veya oynayabilirim.

FORİ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
557
İsim
Eray İstanbul
Steam
FORİ
Discord
FORİ
Eskiden netflixte vardı, kaldırılmış. Steam veya microsoft store'da da yok. Mİnecraft story mode'u nereden izleyebilir veya oynayabilirim.
Kanka cidden kötü bir oyun, hatta oyun bile değil yani baya kötü. Zaman geçirmek için oynayabilirsin ama zavk alamazsın bence.
Netflix üzerinden oynayabilirsin ama çoğu aygıtta çalışmıyor.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla crack indirebilirsin sanırım ama netflix versiyonu kaçak film sitelerinder vardı diye hatırlıorum
Netflix versiyonunda nasıl ilerleyeceğimizi biz seçiyorduk, kaçak sitelerdekiler normal dizi.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kanka cidden kötü bir oyun, hatta oyun bile değil yani baya kötü. Zaman geçirmek için oynayabilirsin ama zavk alamazsın bence.
Zaten 1. sezonu oynamıştım beni sarmıştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

valla crack indirebilirsin sanırım ama netflix versiyonu kaçak film sitelerinder vardı diye hatırlıorum
Crack de bulamadım.

Fire_Up

80+
ben çocukken play storeye gelmişti adında minecraft geçiyor bide ücretsiz aha dedim minecraft indirdim ingilizceydi tabi bi girdim saçma sapan dizi gibi bişey ekrana seçenekler çıkıyo bende rastgele basıyorum domuz momuz vardı en son köyü bastılar ben yanlışıkla bişey yapmaya gerek yok falan dedim heralde sonra sıkılıp silmiştim

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Başar Timur
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben çocukken play storeye gelmişti adında minecraft geçiyor bide ücretsiz aha dedim minecraft indirdim ingilizceydi tabi bi girdim saçma sapan dizi gibi bişey ekrana seçenekler çıkıyo bende rastgele basıyorum domuz momuz vardı en son köyü bastılar ben yanlışıkla bişey yapmaya gerek yok falan dedim heralde sonra sıkılıp silmiştim
Biliyorum interaktif dizi zaten. Normal mc ye sahibim.

Top Bottom