Arama sonuçları: *

1. enesarslan99

❌İndirim Bitti! G.alya GA-5301 Mekanik Klavye 309 TL

Aldım yaman teşekkürler.
  2. enesarslan99

🔥İndirim TROPICO 4 Ücretsiz (GOG)

Steam fiyatı 15 dolar olan Tropico 4, 3 gün boyunca ücretsiz. Giriş yapıp kütüphanenize eklemeniz yeterli. https://www.gog.com/en/game/tropico_4
  3. enesarslan99

🔥İndirim Choetech 20 Watt şarj aleti sepette 167 TL 🔥

7 Yıl garanti nedir abi :Dd
  4. enesarslan99

❌İndirim Bitti! G.alya GA-5301 Mekanik Klavye 309 TL

Tüh. Dün görseydim alırdım bu fiyata mekanik klavye yok :D 640tlye çıkmış eyw.
  5. enesarslan99

🔥İndirim Puma Şapka 159,90₺

Tükenmiş hocam indirim bitti diye işaretler misin ?
  6. enesarslan99

❌İndirim Bitti! 1KG (250gr x 4) Kahve Dünyası Filtre Kahve 280₺

Bu elimdeki 4 paket bittikten sonra çekirdek çekip kendim deneyeceğim söylediğin gibi :D Mokapot biraz daha uğraştırıyor frenchpress bayağı basit.
  7. enesarslan99

🔥İndirim 🚨125 CC MOTOR 49.900 TL🚨

Üstat kuzenim drift L aldı memnun kalmadı motor güzeldi aslında ama çok sorun çıkardı. Parçaları çok dandik diyor. O fiyat bandında Tvs raider öneriyormuş. Yine honda yamaha bakabilirsin 125lik. Sıfır alacaksan bazı honda bayileri taksitte yapıyor.
  8. enesarslan99

Ben de deneyeceğim bakalım. Daha önce Nescafe - jacobs - mehmet efendi - tschibo hepsini denemiştim çok beğenemedim aralarında bir fark yok gibiydi veya ben gurme değilim :D Yazarım buraya.
  9. enesarslan99

Gayet uygun. Paket başı 70₺ ye geliyor. Ben sipariş verdim. Filtre Çekirdek Kahve kategorisinde en çok satılan 1. ürün EDİT: Bugün 23/08/2024 indirim bitmiş 336,5TL olmuş tanesi 84tlye geliyor. https://www.trendyol.com/kahve-dunyasi/4-lu-filtre-kahve-p-55413395?merchantId=672389
  10. enesarslan99

🔥İndirim Temizlik Seti 279+25tl kargo

Bu da benzeri 271tl sepette 100tl indirim veriyor. 171tl. Mağazadan 30tl ürün daha eklerseniz ücretsiz gelir kargo sanırım. https://www.hepsiburada.com/macromax-tablet-mop-p-HBV0000111W6H?magaza=CCA%20Ticaret
  11. enesarslan99

🔥İndirim 🚨125 CC MOTOR 49.900 TL🚨

Arkadaşlar japon dışında motor önermiyorum. Japonun ölüsü çinin dirisinden iyidir lafına katılıyorum. Param yok ama sıfır almak istiyorum diyenlere hint önerebilirim belki pulsar bajaj iyidir yine. Honda - Suzuki - Yamaha tavsiyedir. 1724272370 125lik motorları B ehliyet süremez. Yeni gelen...
  12. enesarslan99

❌İndirim Bitti! 300gr kahve ve kupa 165 tl

Marka Nescafe olmasaydı alabilirdim güzel kampanya. Bir de filtre kahveye başladım o daha sağlıklı sanırım. Teşekkürler.
  13. enesarslan99

Motora sürmeye başlayacağım

Geçenlerde kuzenim aldı sıfır pcx. Hondanın sarıyer bayisine gittik taksit yapmadı (birde bize eşşek gibi davrandı çok kabalardı). Okmeydanındaki esengüle gittik orası taksit yaptı kampanyası varmış. Yarısını peşin ödediğin taktirde diğer yarısı karta taksit oluyor galiba (Şuan da var galiba...
  14. enesarslan99

🔥İndirim GEARELEC DK02 İnterkom 300 TL

Hocam sizde nasıl 50tl gözüküyor ben normal hesabımdan ve gizli sekmeden bakıyorum 340 gösteriyor ikisinde de.
  15. enesarslan99

Snopy V19b Farkli Tuşlar Aynı İşlev

Merhaba, Oyun içinden titreşim geri bildirimini kapatın. Bu yüzden oyun atıyor. Tuşların aynı olması sorunu herkeste var sanırım. Emin değilim ama sanki biri şöyle söylemişti; önceki windows sürümlerinde çalışıyordu yeni windowslarda sorunlu bu yüzden tuşlar böyle. Yine başka birisinden gördüm...
Top Bottom