Neler Yeni

🔥İndirim 🚨125 CC MOTOR 49.900 TL🚨

Dahası  
Reaksiyon skoru
157
İsim
Semih
Bana kalırsa çin bile olsa bilinmedik marka alınmamalı. İlerde parçasını bulmak çok zor oluyor. Sonra uyan parça bulmak için çok uğraşılıyor.

pexxrd

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
546
İsim
Furkan Güven
Arkadaşlar japon dışında motor önermiyorum. Japonun ölüsü çinin dirisinden iyidir lafına katılıyorum. Param yok ama sıfır almak istiyorum diyenlere hint önerebilirim belki pulsar bajaj iyidir yine.

Honda - Suzuki - Yamaha tavsiyedir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

125lik motorları B ehliyet süremez. Yeni gelen yasa milletin aklını karıştırdı. B ehliyetliysen de kursa gidip ehliyet alman gerekiyor. Sadece avantajı ehliyete işlettirmeden kullanabilmek oluyor sanırım. B ehliyette ekstra kursa gidilmemişse en yüksek 49cc motor kullanır. Onları modifiyeyle 100-110 yapanlar var gizli tabi.
Aynı fikirdeyim japon motorları en iyileri

Dahası  
Reaksiyon skoru
49
İsim
Ahmet Güngör
Arkadaşlar japon dışında motor önermiyorum. Japonun ölüsü çinin dirisinden iyidir lafına katılıyorum. Param yok ama sıfır almak istiyorum diyenlere hint önerebilirim belki pulsar bajaj iyidir yine.

125lik motorları B ehliyet süremez. Yeni gelen yasa milletin aklını karıştırdı. B ehliyetliysen de kursa gidip ehliyet alman gerekiyor. Sadece avantajı ehliyete işlettirmeden kullanabilmek oluyor sanırım. B ehliyette ekstra kursa gidilmemişse en yüksek 49cc motor kullanır. Onları modifiyeyle 100-110 yapanlar var gizli tabi.
drift l düşünüyordum usta piyasa da çok diye parça ya iyi çıkma vs. parça bulabilirim diye onun hakkında ne düşünüyorsun?

MetalWave

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Serdar Günaydın
alacağınız tek çinli kanuni olsun.
rks parça getirtmez bakmaz
arora zaten parça sorunluydu şimdi bahaneleri var fabrikaları yandı
kanuni e kuralkan a bağlı direk siteden online parça siparişi yapabiliyorsun. biz arora beatrix i uyumlu olduğu için kanuni seha dan tamamlıyoruz.

not: 125 - 150 cc scooterlardan bahsediyorum!
eğer ki çinliler bu piyasaya girmeseydi ne honda nede yamaha alabilirdiniz. 2. elini sıfırın 2 katı fiyatına alırdınız.
az kafanızı kaldırın çevreye bakın ne kadar çok newlight - sportini - beatrix - seha - dirft l - cappucino vs var. peşin fiyatına 12 taksit verdiler çin motorlarını.
ben beatrix i aldığım zaman 140 bin liste fiyatı olan pcx bayide yok ve peşin para gerekiyordu. 2. elde sıfır fiyatınaydı daha eskilerde abs siz motordu. abs siz motora beni bindirtemezsin. o hatayı bir kez yaptım. 115 e 150cc beatrix i 12 taksit e aldım. arka ön abs li. motor cidden güzel tek sıkıntı bayi parça onuda honda pcx 150 cc uyumlu olduğu için tamamlıyoruz. 40 bine gelmiş kuryeler var hala memnunlar motordan.

çin motoru tercih etcekseniz kanuni yi 1. sıraya koyun ve aldığınız çin motorun motor kısmı japon grubu kopyası olsun ilerde bakımlarda rahat parça temini yaparsınız.

Son düzenleme:

mami4k

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
24
İsim
Muhammed Tetik
Hocam konudaki motora gelecek olursak pek anlamıyorum motordan ama internette araştırınca 40k civarına 9 taksitli 125cc motor bulunuyor. Bunu avantajlı yapan nedir? Başlangıç için düşük seviyeli bir şeyler bakıyorum ne alsam kararsızım.

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
489
İsim
eyyüb
150 cc çıkardın mı ölüm makinesi tır tır tır hann hannn sesiyle waowww :D :D :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Enes Arslan
drift l düşünüyordum usta piyasa da çok diye parça ya iyi çıkma vs. parça bulabilirim diye onun hakkında ne düşünüyorsun?
Üstat kuzenim drift L aldı memnun kalmadı motor güzeldi aslında ama çok sorun çıkardı. Parçaları çok dandik diyor. O fiyat bandında Tvs raider öneriyormuş. Yine honda yamaha bakabilirsin 125lik.
Sıfır alacaksan bazı honda bayileri taksitte yapıyor.

Top Bottom