Arama sonuçları: *

1. N

Çözüldü✓ Bu hp omen alınır mı?

hocam aldım bir süredir kullanıyorum cihazı. Kasa kalitesi ısınma ve perfonmans olarak tatmin etti. ama siz diyince ekran menteşesinin orayı bir yokladım dedikleriniz doğru. Düşürme darbe alma vs dışında sorun olmayacak gibi bu durumlar. Zaten eğer fiziksel bir hasar alırsa çoğu laptop kadar...
  2. N

Yardım cs2 durduk yere çöküyor yardım ederminiz

oyunun optimizasyon sorunundan olabilir belki. başka oyunlarda aynı problem var mı ?
  3. N

Yardım Boyner parfüm aldım Orjinal mi nerden öğrenebilirim?

boyner 100 de 100 orijinaldir. kafanız rahat olsun.
  4. N

tabii hocam ne demek.
  5. N

hayırlı olsun şimdiden benimki de yarın gelecek inşAllah güzel günlerde kullanırız
  6. N

hocam şuan stok gelmiş gözüküyor istersen bi bak
  7. N

50 bin bandında (51,52 de olur) laptop önerileri.

kesinlikle sorun olur. En az 95 watt bakın
  8. N

Öneri S22 vs S21 FE 2. Nesil

4.30 saat civarı
  9. N

hocam valla hiç 60hz ekran denemedim telefonumda. ama 60 hz kullanırsanız tabii daha fazla dayanır
  10. N

hocam yüzde 65 şuan şarjım ve yüzde 80 e kadar 8 dakikada dolacağını söylüyor telefonum anlık bildiriyorum. (Batarya koruma modundayken şarjı 80 e kadar dolduruyor.) koruma kapalıykende yüzde 90a kadar gayet hızlı ama yüzde 90 dan sonra bir nebze daha yavaş şarj oluyor.
  11. N

s22 kullanıcısıyım. kamera harika , güçlü ve çok şık. Ekranı falanda tatmin edici gayet harika bir cihaz. Gelelim kusuruna..... kesinlikle bataryası uzun gitmiyor. ben tek şarjla günü çıkartıyım derdindeyseniz uzak durun. Şarj olma süresi kısa bu yönden güzel. Özetle şarjı hariç çok klas bir...
  12. N

:cry: sağlık olsun ara ara yinede hp sitesini kontrol edin siz
  13. N

hocam teknosadan almayı düşünüyorsanız geçmiş olsun stok bitti
  14. N

1000 TL mouse önerisi

logitechin o modeli şuan alınır mı
  15. N

1000-1500 Tl arası mouse önerisi

Yeni bir laptop aldım yanına da güzel bir mouse lazım. R6 tarzı fps oyunları oynuyorum. Sağlamlık ilk tercihimdir önerilerinizi bekliyorum
  16. N

🔥İndirim HP OMEN GAMİNG 16-xd0000nt 36.999

bugün aldım gelmesini bekliyorum. 3-4 güne elime ulaşır. Bu fiyata daha iyisini şahsen bulamadım 1722781612 hıcam bide ne kadar baktıysam gpu watt değerine ulaşamadım. bilginiz varsa yardımcı olur musunuz ?
Top Bottom