Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu hp omen alınır mı?

toothles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Miraç

Ruffian

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,149
İsim
Ahmet
İlgilendiği Kategoriler
Laptop, PC, Limitler
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Onur
Arkadaşlar bu cihazı alıp kullanan var mi performans nasıl cihaz sıcaklık vs

DeePxBeX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ömer Arslan
hayırlı olsun şimdiden benimki de yarın gelecek inşAllah güzel günlerde kullanırız
Aynısının 7840HS olanını arkadaşıma aldırmıştım, oldukça memnun. Uzun süre sizi memnun eder, hem donanım hem soğutma hem kalite olarak güzel bir cihaz.
hocam bende 7840hs 4060 modelinden aldım fakat kasa ve dış ekran kalitesi pek hoş gelmedi. mesela ekranın alt menteşe kısmından hafif bastırdığım zaman içeri göçüyor. aynı şekilde kapalı konumda iken dış kapaktan hafif bastırınca da kasa esniyor ve içeri göçüyor. uzun kullanımda sorun olur mu. sizde durumlar nasıl?

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yaşar
hocam bende 7840hs 4060 modelinden aldım fakat kasa ve dış ekran kalitesi pek hoş gelmedi. mesela ekranın alt menteşe kısmından hafif bastırdığım zaman içeri göçüyor. aynı şekilde kapalı konumda iken dış kapaktan hafif bastırınca da kasa esniyor ve içeri göçüyor. uzun kullanımda sorun olur mu. sizde durumlar nasıl?
hocam aldım bir süredir kullanıyorum cihazı. Kasa kalitesi ısınma ve perfonmans olarak tatmin etti. ama siz diyince ekran menteşesinin orayı bir yokladım dedikleriniz doğru. Düşürme darbe alma vs dışında sorun olmayacak gibi bu durumlar. Zaten eğer fiziksel bir hasar alırsa çoğu laptop kadar zarar görecektir.

Top Bottom