Neler Yeni

Çözüldü✓ Bu hp omen alınır mı?

Hermitus

80+ Bronze
Knk ben daha almadım ama usttekı adamın dedıgı gıbı vıctus lardan çok daha kaliteli omen lar yanı bence verılır bıde omen daha iyi
omen daha iyi tabii ki ama testlerde victus daha serin görünüyor benden demesi hemde daha ucuz. işlemciler arasıdaki farkı oyunda hissetmezsin zaten

YazılımKafa

80+ Silver
İ9 olması korkutuyor beni bu fiyatlarda bu özellikte başka laptop önerin varmı
Çok ısınırsa sıcaklık limiti koyarsın. Bu fiyata zaten ya i9 alacaksın ya ryzen 9. İkiside ısınıyor. Bu seviye işlemciler her türlü ısınıyor. Bence sen al gerekirse sıcaklık limiti ile ısınma sorunu çözülür. Orası kolay
Mesaj otomatik birleştirildi:

omen daha iyi tabii ki ama testlerde victus daha serin görünüyor benden demesi hemde daha ucuz. işlemciler arasıdaki farkı oyunda hissetmezsin zaten
Victusta işlemci limiti oluyor. Bi zahmet daha az ısınsın. Bunda sıcaklık limiti koy yine aynı sıcaklıkla benzer performans alırsın. Boşuna victus almaya gerek yok

Hermitus

80+ Bronze
Çok ısınırsa sıcaklık limiti koyarsın. Bu fiyata zaten ya i9 alacaksın ya ryzen 9. İkiside ısınıyor. Bu seviye işlemciler her türlü ısınıyor. Bence sen al gerekirse sıcaklık limiti ile ısınma sorunu çözülür. Orası kolay

Victusta işlemci limiti oluyor. Bi zahmet daha az ısınsın. Bunda sıcaklık limiti koy yine aynı sıcaklıkla benzer performans alırsın. Boşuna victus almaya gerek yok
genede aradaki farkı vermeye değer mi? sonuçta oyunlarda işlemci o kadar fark etmeyecek.

YazılımKafa

80+ Silver
genede aradaki farkı vermeye değer mi? sonuçta oyunlarda işlemci o kadar fark etmeyecek.
Değer. Victusla omen arasında çok fark var. Tasarımından anakartına , soğutmasından malzeme kalitesine . 60-70 bine victus alan adam sadece parasına yazık eder. Zaten o paraya hangi victus var. İ9 lu victus görmedim ben. Hp nin sitesinde de yok. Sen hangi modelle kıyaslıyorsun

Hermitus

80+ Bronze
Değer. Victusla omen arasında çok fark var. Tasarımından anakartına , soğutmasından malzeme kalitesine . 60-70 bine victus alan adam sadece parasına yazık eder. Zaten o paraya hangi victus var. İ9 lu victus görmedim ben. Hp nin sitesinde de yok. Sen hangi modelle kıyaslıyorsun
benim kıyasladığım ryzen 5 7640hs-4060 victus. bu cihaz 32 bin tl. https://www.amazon.com.tr/dp/B0C85J...e=380333&creativeASIN=B0C85JQYQ6&linkCode=asn

sanırım omen alacağım 5 bin tl fark var ama daha iyi kasa, ekran ve işlemci var muhtemelen soğutması da omenin daha iyi eğer undervolt yaparsam.

YazılımKafa

80+ Silver

toothles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Miraç
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Ahmet Yaşar
hayırlı olsun şimdiden benimki de yarın gelecek inşAllah güzel günlerde kullanırız

toothles

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Miraç
Top Bottom